PUBG Mobile 10.sezon Başlangıç Tarihi

Dünyayı kasıp kavuran PUBG, akıllı telefonlarda da en çok oynanan oyunlardan biri olmayı başardı. Artık PUBG Mobile sürümünün çok yakından takip edildiğini ve arkasından geniş bir kitleye sahip olduğunu görüyoruz. Haliyle gelecek olan yeni güncellemeler de merakla bekleniyor. Son olarak PUBG Mobile 10.sezon için meraklı bir bekleyiş oluştu.

Oyunun yeni sezonunun ne zaman geleceği ve yeniliklerinin neler olacağı bir türlü açıklanmamıştı. Merakla beklenen yeni sezon için meraklı bekleyiş de son buldu. Öyle ki yeni sezonun ne zaman geleceği açıklandı. Hem yeni sezonun ne zaman geleceği açıklandı hem de bazı yenilikleri ortaya çıktı.

PUBG Mobile 10.sezon Ne Zaman Başlayacak?

Elde edilen bilgilere göre PUBG Mobile 10.sezon için çok beklemeye gerek kalmayacak. Oyunun yeni sezonunun Kasım ayının ilk haftasından sonra başlayacağı açıklandı. 7 Kasım mevcut sezon için son tarih olacak.

7 Kasım sonrasında yeni sezona geçiş yapacağız. Tabii ki yeni sezonla beraber yenilikler de karşımıza çıkacak.

İlk olarak Erangel haritası için büyük bir güncelleme yayınlandığını göreceğiz. Harita kapsamlı olarak güncellenecek ve Erangel 2.0 haritasına kesin olarak geçiş yapılacak.

Yeni sezon güncellemesi sonrasında araçlar ve modlar için de yenilikler yapılacak. Fakat bunlar şu an için açıklanmadı. Kesin olarak ne gibi yeniliklerin geleceğini görmek, biraz zaman alacak gibi duruyor. Şimdilik sezon tarihini beklemek gerekiyor.

Bakınız: Minecraft Yeni Rekor Kırdı

- OKU HABER, Güncel bölümünde yayınlandı
https://www.okuhaber.com/haber/3438102/pubg-mobile-10sezon-baslangic-tarihi