Apple Yeni Nesil Kablosuz Kulaklık Airpods Pro'nun Özellikleri

Kulaklık teknolojisi de son dönemlerin en hızlı gelişen ve yenilenen teknolojilerinden biri haline geldi. Apple da kendi üretimi ve tasarımı olan yeni AirPods Pro tanıtımını geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdi.

Kablosuz kulaklık teknolojisinde çığır açmayı planlayan bu yeni ürün hakkında tüm resmileşmiş bilgileri sizler için derledik.

Kolay Kullanım Ve Aktif Gürültüyü Engelleme Özelliği

[caption id="attachment_185026" align="alignnone" width="1280"] Apple AirPods Pro, özellikle kullanım kolaylığı ile büyük dikkat çekeceğe benziyor.[/caption]

Apple AirPods Pro, özellikle kullanım kolaylığı ile büyük dikkat çekeceğe benziyor. Kulaklık ile cihazınızı bağlamak geliştirilen yeni teknoloji sayesinde oldukça kolay. Bunun için tek yağmanız gereken kulaklığınızı kutudan çıkartmak.

Yaklaşık 1 dakika gibi bir sürede kulaklık ile cihazın bağlantısı sorunsuz bir şekilde sağlanmış oluyor.

[caption id="attachment_185025" align="alignnone" width="1280"] Kulaklık kutusunu açtığınızda iPhone cihazınız kutunun açıldığını gösteren bir animasyon başlatıyor ve sizden bağlantı kurulumunu onaylamanızı bekliyor.[/caption]

Kulaklık kutusunu açtığınızda iPhone cihazınız kutunun açıldığını gösteren bir animasyon başlatıyor ve sizden bağlantı kurulumunu onaylamanızı bekliyor. Onay tuşuna bastıktan sonra da kulaklık ile cihaz arasındaki bağlantı kuruluyor.

[caption id="attachment_185027" align="alignnone" width="1280"] Bu da ürünü diğer kablosuz kulaklık üretimlerinden ayırıyor.[/caption]

Ürünün bir diğer önemli özelliği de aktif gürültüyü engelleme özelliğidir. Bu da ürünü diğer kablosuz kulaklık üretimlerinden ayırıyor. Gürültü engelleme özelliği kullanıcılar için büyük rahatlık sağlarken kulağınızda tek bir tanesi takılı da olsa bu özelliği kullanabileceğinizin garantisi veriliyor.

Şeffaflık Modu ve Kulak Uyumu

[caption id="attachment_185028" align="alignnone" width="1280"] Şeffaflık modu sayesinde aktif gürültüyü engelleme özelliğini bazı durumlarda devre dışı bırakabiliyor.[/caption]

Apple AirPods Pro, şeffaflık modu sayesinde aktif gürültüyü engelleme özelliğini bazı durumlarda devre dışı bırakabiliyor. Bu da kulaklığı çıkartmanıza gerek kalmadan dış dünya ile iletişim kurabilmenizi sağlayan bir özellik olarak tanımlanıyor.

İlginizi Çekebilir: iOS 13 Çıkış Tarihi ve Özellikleri

Bunun yanı sıra ürünü almadan önce kulağınızı uyumlu olup olmadığını da test edebilme imkanına sahipsiniz. Bunun için yapmanız gereken Bluetooth sekmesinden AirPods Pro ikonuna tıklamak ve kulak içi uyum testini aktif hale getirmektir.

- OKU HABER, Ürün İnceleme bölümünde yayınlandı
https://www.okuhaber.com/haber/3438497/apple-yeni-nesil-kablosuz-kulaklik-airpods-pronun-ozellikleri