Ekranlara Geri Döneceği Söylentisi Yayılan Gossip Girls Hakkında Bilmeniz Gereken 3 Şey

Gossip Girls Konusu Nedir?

Gossip Girls konusu, adından da anlaşılacağı gibi bir lisede zengin ve popüler olan bir grup gencin kimle nerede ne yaptığını gizli saklı tüm her şeylerini tüm herkese yayan dedikoducu bir kızın kendi sayfasında tüm bunları yayınlamasıyla ilgilidir. Başroldeki Seren'ın New York'a geri dönmesiyle olayların başladığı gençlik dizisidir.

Gossip Girls kimdir?

Aslında dizi boyunca kimsenin bilmediği ancak herkesin gossip girle yardımcı olduğu dedikoduların yaşanmış tüm gizli olayların açığa çıkmasını sağlayan kendini ifşa etmeyen bir kızdır.

[caption id="attachment_144720" align="aligncenter" width="1280"] Gossip Girls[/caption]

Küçük Sırlar Adlı Dizi Gossip Girl'ün Türkiye'ye Uyarlanmış Halidir

Her gencin eskiden çok meraklısı olduğu başrollerinde Merve Boluğur, Sinem Kobal, Burak Özçivit ve birçok ünlü oyuncunun olduğu Küçük Sırlar dizisi başta Gossip Girl'den uyarlanılmıştır ancak zamanla konusu değiştirilmiştir.

Gossip Girl Oyuncuları

Blake Lively-Serena Van Der Woodsen:

Başroldeki kızı oynamaktadır. Varlıklı bir annesi olan Serena yaşadığı bazı olaylar ve ailevi sorunlardan dolayı New York'tan bir süreliğine uzaklaşmıştır. Ancak New York'a döndüğünden hiçbir şey eskisi gibi değildir.

[caption id="attachment_144722" align="aligncenter" width="1500"] Blake Lively-Serena Van Der Woodsen ve Leighton Meester-Blair Waldorf[/caption]

Leighton Meester-Blair Waldorf:

Serena'nın en yakın arkadaşı olan Blair Serena gittikten sonra okulun en popüler kızı olmuştur. Aynı zamanda Serena'nın eski sevgilisi olan Nate ile de aralarında fazlasıyla büyük bir yakınlık oluşmuştur. Serena geri döndüğünde hayatının eskiye dönmesinden endişelenen Blair içten içe Serena'ya düşman olmaktadır.

Penn Badgley-Dan Humphrey:

Maddi durumu pek iyi olmayan babasıyla ve küçük kız kardeşiyle yaşayan Dan, aslında Serena'dan hoşlanmaktadır ancak Serena Dan'ı tanımamaktadır.

[caption id="attachment_144718" align="aligncenter" width="1650"] Penn Badgley-Dan Humphrey[/caption]

Ed Westwick- Chuck Bass:

Oldukça varlıklı bir babaya sahip olan Chuck her şeyi yapabileceğini ve sahip olabileceğini düşünmektedir. Ancak babası tarafından pek de sevilmemektedir.

[caption id="attachment_144717" align="aligncenter" width="2110"] Ed Westwick- Chuck Bass[/caption]

Chace Crawford-Nate Archibald:

Lise'nin en havalı çocuğu olan Nate yakışıklılığıyla tüm kızları etkilemektedir. Serena gittikten sonra Blair ile sevgili olmuştur ancak Serena geri dönünce yaptığının bir hata olduğunu düşünmekte ve Serena'ya kendini affettirmeye çalışmaktadır.

[caption id="attachment_144721" align="aligncenter" width="1280"] Chace Crawford-Nate Archibald[/caption]

Ve daha bir çok oyuncu...

İzlenildiğinde pişman olunmayacak içinde bir çok entrikayı barındıran eğlenceli ve sürükleyici bir dizidir Gossip Girl

İzlenmesi Gereken 5 Yabancı Dizi

- OKU HABER, Kültür & Sanat bölümünde yayınlandı
https://www.okuhaber.com/haber/3438747/ekranlara-geri-donecegi-soylentisi-yayilan-gossip-girls-hakkinda-bilmeniz-gereken-3-sey