Çukur 3. Sezon 3. Bölüm İlk Sahne Yayınlandı

[embed]https://www.youtube.com/watch?v=FGy9-o7pPx0[/embed]


Çukur 3. Sezon 3. Bölüm İlk Sahne Yayınlandı

Dün gece Show TV'de  sevenleri ile buluşan Çukur, 3. sezonun 2. bölümünü geride bırakırken, çok heyecanlı bir bekleyişi de beraberinde getirdi. 3. Bölüm'ün ilk sahnesi yayınlanır yayınlanmaz, fragmanları aratılan sinema tadındaki dizi, günden güne güç kazanmaya devam ediyor. Ülkemizde 3. sezonuna girmiş, bu kadar seyircisi olan bir başka dizi daha görülmedi, diyebiliriz.

Çukur dizisi 70. bölüm ilk sahnesi yayınlandı. Çukur 70. yeni bölümü 30 Eylül 2019 Pazartesi akşamı Show TV'de görüntülenecek. Bu hafta bizi neler bekliyor?

İstanbul'un en tehlikeli mahallesi olarak bilinen Çukr'un hakimiyeti Koçovalı'larda iken; mahalle kuralları dikkatleri dizinin üzerine çekmektedir. Dizide Koçovalıların radikal bir şekilde uyuşturucu satıcılığını engelleme çalışmalarında bulunması, dizinin favori grubunun Koçovalılar olmasını sağlamaktadır.

Fakat yeni sezonla birlikte bu yasağı delmek isteyen yeni bir belalı grup ortaya çıkmaya hazırlanmaktadır. Geçtiğimiz sezon mahalleyi terk ederek, mahalleyi geride bırakan Yamaç bu sezon geri döner.

Mahalleden uzakta iken tanıştığı Sena ismindeki güzel ve güçlü kadın, Yamaç'ın mahalledeki yerini sevecek mi? Oradaki geçmişine dönmesine izin verecek mi? Bunlar ve daha fazlası ise önümüzdeki bölümde bizlerle olacak.

Bakınız: Marvel Sinematik Evreni’nin Yeni Dizileri

- OKU HABER, Kültür & Sanat bölümünde yayınlandı
https://www.okuhaber.com/haber/3438991/cukur-3-sezon-3-bolum-ilk-sahne-yayinlandi