Vivo’dan dünyada bir ilke imza atacak yeni Vivo akıllı telefon

Vivo akıllı telefon tasarımları ile dikkatleri üzerine çeken önemli bir telefon markasıdır. Çentik ve ekran deliklerinin ortadan kaldırılmasında etkili olan, ilk deneyimi sağlayan firmaların başında Vivo gelmektedir. Sektörde yenilik ve zerafetin liderlerinden olan Vivo, Nex ismindeki telefonu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Vivo Akıllı Telefonlara yenilik getiriyor

Vivo Nex ile yepyeni bir döneme imza atmayı isteyen Vivo, telefonda aynı anda 2 kamera için pop-up özelliğinin getirilmesi planlanıyor. Telefonun ismi ise V17 Pro olacak. Orta seviye bir akıllı telefon olan Vivo akıllı telefon, arka bölümünde 4 farklı kamera taşıyor. Cihazda parmak izi sensörün de ekrana uyarlanmış olduğu görülüyor.

Bakınız: Nokia, Huawei Ve Samsung Markalarının Yeni Akıllı Telefon Modelleri

Vivo V17 Pro akıllı telefon teknik özellikleri

Vivo V17 Pro akıllı telefon teknik özellikleri

Telefonda 6.5 inç büyüklüğünde ekran bulunurken, Super AMOLED markasının tercih edildiği dikkatleri çekiyor. Snapdragon 675 amiral gemisi işlemci türünün kullanıldığı cihazda 8 GB ve 128 GB olmak üzere iki farklı model bulunmaktadır. Cihazın ön kısmında 32 Mps geniş açılı, 2 Mps derinlik özelliklerinde kameralar bulunmakta. Selfie çekimini de bu noktada daha kaliteli hale getiren Vivo akıllı telefon, selfie çekiminde renk değiştirme özelliği getiriyor.

- OKU HABER, Güncel bölümünde yayınlandı
https://www.okuhaber.com/haber/3440825/vivodan-dunyada-bir-ilke-imza-atacak-yeni-vivo-akilli-telefon