YILBAŞINI KUTLAYABİLECEĞİNİZ HARİKA 6 YER TAVSİYELERİ

Aralık ayının sonuna yaklaşırken her yerde yılbaşı ruhu hissedilmeye başladı. Yılbaşı için tatil programı yapmak isteyenler farklı yerler arayanlar için ideal bir içerik hazırladık. İşte bu 6 yer.

 

Ayder Yaylası

Yeşilliği ile herkesi büyüleyen gözde yerlerden birisi olan Karadeniz bölgesini karlar altında görmek ister misiniz? Karadeniz’de bulunan Ayder yaylası, samimi ortamı ile yılbaşı için ideal bir yerdir. Yeni yıla Karadeniz ezgileri ve horonlar ile keyifli bir şekilde girme imkânınız bulunuyor.

Uludağ: Temiz bir hava isteyenler için ideal bir doğadır. Birçok otelin yer aldığı Uludağ’da sakin yılbaşı gecesi geçirme imkânınız var. Kar içinde bir manzarayla eşsiz bir zaman geçirmek için sizleri bekliyor.

 

Londra

Big Ben eşliğinde harika bir görüntüyü kim istemez ki, meydanlarda yer alan kalabalık ile birlikte heyecanlı bir yılbaşı kutlaması gerçekleşecek. Londra’da bulunan Thames nehri kenarında havai fişek şölenine katılabilir, sevdikleriniz ile hoş anların tadı çıkarabilirsiniz.

 

Edinburgh

Burada diğer yerlere oranla farklı bir yılbaşı kutlaması gerçekleşmektedir. Tam olarak üç gün üç gece kutlamalar gerçekleştirilmektedir. Burada gerçekleşen Hogmanay festivali ile ölümsüz bir an yaşayabilirsiniz. Havai fişekler ve çeşitli partiler ile eşsiz gösterileri izleyebilirsiniz.

Prag: Prag romantizmi iliklerinde hissettiren, lüks sokakları ile sizlere eşsiz bir ortam yaratıyor. Tarihin esintilerini de taşıyan bu sokak ile hem geçmişe dönebilir hem de keyifli anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca Charles köprüsünde havai fişek izlemekte oldukça güzel bir aktivite olacaktır.

 

Berlin: Büyük bir partinin gerçekleşeceği partiye katılabilirsiniz. Sokaklarda yaşanan bu partide pek çok Dj yer alıyor. Unutulmaz bir hava partisi ile unutulmaz bir gün geçirebilir sevdikleriniz ile yeni yıla harika bir şekilde girebilirsiniz.

BAKINIZ: SARAYBOSNA’DA GEZİLECEK 7 YER

- OKU HABER, Güncel bölümünde yayınlandı
https://www.okuhaber.com/haber/3440896/yilbasini-kutlayabileceginiz-harika-6-yer-tavsiyeleri