İphone 11 Çıkış Tarihi, Fiyatı ve Özellikleri

Click For English.

Bugün piyasaya çıkarılacak olan İphone 11, Apple tarafından yeni bir telefon değilde, yenilenen bir telefon olarak ortaya çıkarılmıştır. Bir önceki sürüm ile arasında çok fark bulunmayan İphone 11 Çıkış Tarihi, Fiyatı ve Özellikleri konusunda bilgi sahibi olmak için okumaya devam edin.

İphone 11 serisi bugün piyasaya çıkarılmıştır. Eğer siz de büyük ölçüde yükseltilmiş olan bir İphone arıyorsanız, muhtemelen bu yıl hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Çünkü duyduğumuz güncellemeler çok da heyecan verici değildir. Edindiğimiz bilgiler sonucunda yeni piyasaya sürülen bu telefon 2018 serisi ile çok fazla benzerlik göstermektedir.

 iPhone 11'in Çıkış Tarihi

Bugün ilerleyen saatlerde piyasaya çıkarılan İphone 11'in ilk ön sipariş tarihi 13 Eylül de verilebilecektir. Tahmini yayın tarihi ise 20 Eylül olarak belirlenmiştir.

Yıl sonu gelmeden birçok mağazalarda karşımıza çıkacak olan İphone 11, Cuma günü ön siparişleri almaya başlayacaktır.

iPhone 11 Fiyatı

İphone 11'in fiyatının bu yıl düşmeyeceği kesindir. Apple'in her yeni çıkan telefonu şüphesiz 999 dolardan başlamıştır. İphone 11 de 999 dolar dan satışa sunulmaya başlayacaktır.

Apple'in daha önceki sürümünün istenildiği kadar satılmadığından ötürü İphone 11'in daha uygun bir fiyatla satılma ihtimali de söz konusudur.

İphone 11 Özellikleri

Kamerası Oldukça Büyük

Tüm İphone sürümlerinden farklı olarak İphone 11'in kamerası daha büyük ve kare olarak tasarlanmıştır.

Apple'dan bu zamana kadar gördüğümüz tek gerçek yenilik, fotoğraf çekme yeteneklerinin gelişmesidir. Gelişen kamera tasarımı sayesinde artık çekilen resimler yüksek kaliteye sahip olacaktır.

Tasarımı Eski Sürüm İle Benziyor

Yeni İphone neye benzeyecek diye merak ediyorsanız bu gerçekten çok basittir. Telefonda göze çarpan yenilik ön tarafta değildir. Arka tarafta olan üç mercekli kamera, telefona yeni görünüm katmayı başarmıştır.

Kare tasarımı sayesinde, oldukça kullanışlı olan İphone 11, kolay kullanımının dışında oldukça da hafiftir.

Batarya ve Özellikleri

Apple'in tüm telefonlarında batarya sorunu her zaman çok fazla tartışma kaynağı olmuştur. Her tasarımda batarya özelliklerini geliştirmeye çalışan Apple, İphone 11 de bataryayı tamamen geliştirmiştir.

Apple, bu sürümünde, İphone'u daha hızlı şarj edebilecek. USB-A ucu sayesinde daha hızlı bir şekilde şarj edilme işlemi gerçekleşecektir. Her yeni ürününde kendini geliştirmeye devam eden İphone 11, Batarya konusunda da yenilik yapmayı başarmıştır.

BAKINIZ: Vivo’dan dünyada bir ilke imza atacak yeni Vivo akıllı telefon

- OKU HABER, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://www.okuhaber.com/haber/3440934/iphone-11-cikis-tarihi-fiyati-ve-ozellikleri