Recep İvedik 6 Vizyon Tarihi ve Yeni Detaylar

Türk sinemasının en uzun soluklu serilerinden biri haline gelen Recep İvedik, 2008 yılında yayınlanan ilk filmiyle beraber, kendine bir seyirci kitlesi oluşturmayı başardı. Film o kadar ilgi çekti ki birkaç kez en çok izlenen film rekoru kırdığını gördük. Şimdilerde ise seri için gündeme gelen yeni film Recep İvedik 6.

Uzun bir süredir merakla beklenen Recep İvedik 6 için meraklı bekleyiş son buldu. Ünlü komedyen Şahan Gökbakar tarafından yapılan bir sosyal medya paylaşımıyla, hem filmin vizyon tarihi ortaya çıkmış oldu hem de filmde işlenecek olan konu hakkında detaylar ortaya çıkmış oldu.

Recep İvedik 6 Bu Yıl Geliyor

Aslında filmin çıkış tarihi konusunda beklentiler farklıydı. Yapımın daha önce yayınlanması bekleniyordu. Fakat sinemacılar ile yapımcılar arasında yaşanan gerginlik sonrasında filmin ertelendiği açıklanmıştı.

Sinema yasasından sonra tekrar çıkışı gündeme gelen yapımın yayınlanacağı tarih ise 8 Kasım olarak açıklandı. Yıl bitmeden vizyona gireceği açıklanan Recep İvedik 6 için konu konusunda da bir açıklama geldi.

Bu kez karakterimizin Konya yerine Kenya’ya gideceği ve safari macerası yaşayacağını öğrenmiş olduk. Ünlü komedyen Şahan Gökbakar tarafından paylaşılan detaylar şu an için bunlarla sınırlı.

Zaman içerisinde filmden daha fazla bilginin de gelmesi bekleniyor. Bu sene gelecek olan yeni yapımın ne kadar ilgi çekeceği ise bir başka merak konusu.

Bakınız: Yeşilçam Emektarı Ünlü Oyuncu Süleyman Turan Son Yolculuğunda

- OKU HABER, Güncel bölümünde yayınlandı
https://www.okuhaber.com/haber/3441156/recep-ivedik-6-vizyon-tarihi-ve-yeni-detaylar