İnternet Dizileri Hız Kesmiyor! Birbirinden Başarılı 6 Yerli İnternet Dizisi

İnsanlar artık televizyondaki dizilerden sıkılıp internette yayınlanan dizileri izlemeye başladı. Son dönemlerde internet dizileri oldukça popüler hale gelmeye başladı. Türk internet dizileri ve yabancı internet dizileri kendini oldukça geliştirdi. Biz de en iyi internet dizilerini sizlere sunuyoruz.

1- Sıfır Bir: Bir Zamanlar Adana’da

Yönetmenliğin Kadri Baran Taşkın Tarafından Yapıldığı Sıfır Bir: Bir Zamanlar Adana’da Dizisi Seyirciler Tarafından Oldukça Sevildi.

Senaristi İse İsmini Gizli Tutmak İstedi. Dizinin Konusunu Adana’nın Hürriyet Mahallesi’nde Geçen İllegal Olaylar Oluşturuyor. Youtube İle Başlayan Dizi Daha Sonra Blutv’ye Geçiş Yaptı.

2- Şahsiyet

Alzheimer Olduğunu Öğrenen Agah Beyoğlu’nun İşlediği Seri Cinayetleri Konu Alan Dizi, Seyirciler Tarafında İlgi Odağı Haline Geldi. Bir Gün Zaten Her Şeyi Unutacağını Bilen Agah Beyoğlu, Unutmadan Cinayetleri İşlemeye Başlar.

Dizide Başrol Olan Haluk Bilginer Usta Bir Oyunculuk Sergiliyor. Yönetmenliğini İse Onur Saylak Üstlendi.

3- Hakan: Muhafız

Hakan: Muhafız, Netflix’in İlk Türk Dizisi Olma Özelliğine Sahip. Dizi, Seçilmiş Kişi Olan Hakan’ın İstanbul’daki Gizemli Güçlere Karşı Olan Mücadelesini Konu Alıyor.

Dizinin Başrolünü Çağatay Ulusoy Üstleniyor. Yönetmen Koltuğunda İse Can Evrenol Oturuyor.

4- Masum

Haluk Bilginer ve Ali Atay Gibi Usta İsimleri Kadrosunda Barındıran Masum Dizisi İnternet Dizilerinde Önemli Bir Yere Sahiptir.

Dizinin Yönetmenliğini Seren Yüce Üstlendi. Dram Ve Polisiye Türünde Olan Dizinin Konusu, Emekli Komiser Cevdet Eşiyle Birlikte Güzel Bir Hayat Sürmektedir. Ancak Bir Gece Oğullarından Biri Eve Bir Haberle Gelir Ve Hayatları Oldukça Sıkıntıya Girer.

5- Fi

Fi, Azra Kohen’in Kitabından Uyarlanmıştır. Yönetmenliğini Mert Baykal’ın Yaptığı, Ozan Güven Ve Serenay Sarıkaya Gibi Usta İsimlerinde Yer Aldığı Dizi Güzel Bir Başarıya İmza Atmıştır.

Dizi, Gerçek Aşkı Arayan İnsanların Her Şeyi Göze Almasını Dramatik Bir Şekilde Anlatıyor.

6- Yaşayamayanlar

Yaşayamayanlar, Türkiye’nin İlk Yerli Vampir Dizisi Olma Niteliğini Taşıyor. Dizinin Başrollerinde Kerem Burçin Ve Elçin Sangu Gibi İsimler Yer Alıyor.

Dizinin Yönetmenliğin Alphan Eşeli Yaptı. Mia, Dmitry Tarafından Vampire Dönüştürülmüştür. Dmitry’yi Öldürmeyi Amaçlayan Mia, İnsanlar Ve Vampirler Arasında Kalıyor.

- OKU HABER, İnternet Dizileri bölümünde yayınlandı
https://www.okuhaber.com/haber/3441617/internet-dizileri-hiz-kesmiyor-birbirinden-basarili-6-yerli-internet-dizisi