Öğretmen Anne ve Sevgilisi: Küçük Çocuğu Van Gölüne Attı!

Van’da yaşayan Ayla K.  ile sevgilisi İnan K. Önce işkence yapıp, daha sonra Van Gölüne attıklarını söyleyen yedi yaşındaki Ömer Yusuf A. gölden yüzme bilmesi sayesinde kurtulduğunu, annesinin sevgilisinin kendisine çeşitli işkenceler yaptığını söyledi.

Samsun’da yaşayan Emrah A. oğlu Ömer Yusuf A.’ya, ayrıldığı eşi Ayla K. Ve ayrıldığı eşiyle birlikte yaşayan erkek arkadaşı İnan K., tarafından işkenceler yapıldığını öne sürdü. İddiaları doğrulayan 7 yaşındaki Ömer Yusuf A. ise olayı kendi de anlattı. İşkence gördükten sonra ardından Van Gölü’ne atıldığını söyleyen küçük çocuk, yüzmeyi bilmesi sayesinde gölden kurtulduğunu ifade etti.

Çocuğumu Kurtaran Aileyi Susturuyorlar!

Baba Emrah A. “Çocuğumu Van Gölü’nden kurtaran aile, polise teslim ediyor, polis ise savcılık kararıyla jandarmaya teslim ediyor. Çocuğun dışarıda oynarken kaybolduğunu söyleyen Ayla K. Ve İnan K., hala mesleğine devam ediyor, hiçbir ceza almadı.” Demişti.

[caption id="attachment_150474" align="aligncenter" width="300"] Öğretmen Anne ve Sevgilisi Küçük Çocuğu Van Gölüne Attı![/caption]

Ömer Yusuf A. “Annemin yanındaki adam, elimi matkapla deldi. Beni uyurken kaldırıp vücudumun çeşitli bölgelerini ısırdı. Yılanların arasına 2 – 3 saat bırakıp, ölmedi diyerek geri çıkardı. Daha sonra beni Van Gölü’ne attılar.” Dedi.

Anne ve Sevgilisi Tutuklanıp Cezaevine Gönderildi!

Van Cumhuriyet Başsavcılığı’nın başlattığı soruşturma kapsamında, çocuğa işkence yaptığı gerekçesiyle İnan K. İle işkenceye göz yumduğu söylenen anne Ayla K. Gözaltına alındı. Sorguya alınan caniler, sorgulandıktan sonra nöbetçi mahkeme kararı ile tutuklanarak cezaevine gönderildi.

[caption id="attachment_150475" align="aligncenter" width="200"] Anne ve Sevgilisi Tutuklanıp Cezaevine Gönderildi![/caption]

Baba Emrah A. şikayetçi olduğu savcılık ve jandarma ile ilgili ihmallerinin olduğunu öne sürdüğü soruşturma halen sürdüğü bilinmekte.

 

- OKU HABER, Güncel bölümünde yayınlandı
https://www.okuhaber.com/haber/3441666/ogretmen-anne-ve-sevgilisi-kucuk-cocugu-van-golune-atti