Anastasia Knyazeva: Dünyanın En güzel Kız Çocuğu (Yaşayan Oyuncak Bebek)

Dünyanın En güzel Kız Çocuğu Anastasia Knyazeva

30 Haziran 2011’de Rusya’nın Moskova şehrinde dünyaya gelen ve dünyanın en güzel kız çocuğu olarak kabul edilen Anastasia Knyazeva modellik yapıyor. Model olarak çalışmaya 4 yaşında başlayan küçük kız güzelliğiyle tüm dünyanın bir anda ilgisini üzerine çekti.

Anastasia Knyazeva Dünyanın En güzel Kız Çocuğu

Dünyanın dört bir yanından gelen tekliflerde çalışarak büyük bir servetin sahibi olan Anastasia, yaşayan oyuncak bebek olarak da anılıyor. Görenlerin kendisine hayran kaldığı muhteşem ötesi güzelliği sayesinde sıkça modellik teklifleri alıyor ve dünya çapında iş anlaşmaları yapıyor.

Anastasia Knyazeva Kimdir?

Anastasia Knyazeva büyüleyici mavi gözlere düz kumral saçlara sahip olan bu küçük kızın bir ağabeyi var.

Anastasia Knyazeva, 6 yaşında dünyanın en güzel kızı olarak anılmaya başladı. Büyüleyici mavi gözlere düz kumral saçlara sahip olan bu küçük kızın bir ağabeyi var. Eğitim hayatına düzenli bir şekilde devam ediyor ve aynı zamanda işlerini de aksatmıyor.

Bakınız: Dünyanın En güzel Kız Çocuğu Fotoğraf Galerisi

Anastasia Knyazeva Bir Çok Markanın Yüzü

Çoğunlukla Rusya’da çalışmasına rağmen, çocuk model olarak ünü dünyada her geçen gün daha da artıyor.

Oyuncak bebeklere benzeyen güzelliği sayesinde büyük üne kavuşan Anastasia, bugüne kadar birçok çocuk markasının yüzü ve modeli oldu. Çoğunlukla Rusya’da çalışmasına rağmen, çocuk model olarak ünü dünyada her geçen gün daha da artıyor. Artık onu neredeyse herkes tanıyor.

Anastasia Knyazeva 'nın 1,4 Milyon İnstagram Takipçisi Var

Sosyal medya üzerinden milyonlarca kişi Anastasia’yı takip ediyor.

Sosyal medya üzerinden milyonlarca kişi Anastasia’yı takip ediyor. Yaşının küçük olması sebebiyle bütün sosyal medya hesaplarının kontrolünü Anna isimli annesi yapıyor ve şu an itibari ile İnstagramda 1,4 milyon takipçisi bulunmakta.

Ayrıca Bakınız: Kim Kardashian'ın Dikkat Çeken Tercihi

Henüz daha çok küçük ve melekler kadar güzel olan Anastasia Knyazeva büyüdükçe daha da güzelleşiyor ve fotojenik olan yüzüyle daha çok dikkatleri üzerine çekiyor.

- OKU HABER, Güncel bölümünde yayınlandı
https://www.okuhaber.com/haber/3441776/anastasia-knyazeva-dunyanin-en-guzel-kiz-cocugu-yasayan-oyuncak-bebek