Küçük Mete'den Barış Pınarı Harekatına Destek: Ben Türk Komandosuyum !

Barış Pınarı harekatının devam ettiği bugünler de vatan sevgisi Türkiye topraklarında yaşayan kadın-erkek, genç-yaşlı herkesin içinde vardır. Özellikle küçük çocukların vatan sevgisi içimizi ısıtacak şekildedir. Küçük Mete'den Barış Pınarı Harekatına Destek: Ben Türk Komandosuyum. 

Barış Pınarı Harekatına Destek!

Türk Silahlı Kuvvetleri 'nin başlattığı Barış Pınarı Harekatıyla bölücü terör örgütünün kamplarına yönelik operasyonları devam ediyor. Terör örgütlerinin yerle bir edildiği bu harekatta yapılan resmi açıklamalara göre şimdiye kadar 611 terörist etkisiz hale getirildi. Barış Pınarı harekatına yönelik yayınlanan ilk video görüntülerinde zor şartlarda görev yapan askerlerin azmi ve kararlılığı dikkatleri çekiyor. Askerlerin göreve çıkmadan önce hep bir ağızdan okudukları "Komando Andı" askerlere farklı bir motivasyon katmaktadır. Asker ağabeylerine destek olmak amacıyla küçük Mete'nin okuduğu komando andı, harekata devam eden askerlerimizin motivasyonunu artırması dileğiyle.

Komando Andı

Korku nedir bilmeyiz Biz dağların erleri Yuva yaptık göklere Baş döndüren yerlere Engel tanımaz aşarız Yüce engin dağları El verir uzanırız mor siyah bulutlara Ben Türk Komandosuyum Düşmanı çelik pençemle ezerim Her yerde ben varım Havada, karada, denizde, çölde Çatakta ve batakta Her zaman ve her yerde Hazır Daima hazır

Kim; Komando

Kim: Komando Kim: Komando Olamazsın Yahh! Olamazsın Yahh! Komandol Allah! Allah Türk komandosunu korusun.

- OKU HABER, Güncel bölümünde yayınlandı
https://www.okuhaber.com/haber/3441906/kucuk-meteden-baris-pinari-harekatina-destek-ben-turk-komandosuyum