Takıların Tarzınız Üzerindeki Etkisi

Takı takmayı kadınlar olarak çok seviyoruz. Kıyafetlerimize uyduracak çeşit çeşit takı var piyasada. Biz takılarımızda nasıl "trend" görünebiliriz? Tabii ki modayı takip ederek. Taşlı takıları kombinleyebileceğimiz gibi, taşsız takı setleri de bulabiliriz, artık takılar her yerde bol bol bulunabilecek malzemeler.

Nasıl Takılar Kullanmalısınız?

Her sezon modayı takip etmelisiniz. Geçtiğimiz senelerde takı takımları oldukça revaçtayken artık karmaşık şekilde takıp takıştırmak moda oldu. Altın ve gümüş renkleri bir arada kombinleyebilir ya da rengarenk bilezikler kullanarak kombininizi renklendirebilirsiniz.

Nerede Güzel Takılar Buluruz?

Takılar artık AVM'ler, pazarlar, butikler; anlayacağınız her yerde satılıyorlar. Sosyete pazarlarında birçok çeşit bulabileceksiniz ayrıca oldukça ekonomik bir alışveriş yapmış olacaksınız. Daha farklı ve spor modeller değil de daha şık taşlı şeyler için de en doğru adres AVM'ler olacaktır. İndirimleri takip ederek değerli takılar alabilirsiniz. Bize sorarsanız takı sahibi olmanın en güzel ve zevkli yolu takılarınızı kendiniz tasarlamak! Tabi ki ilk aşamada taşlı gerdanlık modelleri tasarlamanız zordur ama basit adımları öğrenebilirsiniz. İp,boncuklar,ufak bir pense ve metal aparatlar haricinde başka hiçbir şeye ihtiyacınız yok.

Takı Tasarlamak

İlk aşama malzemeleri almak, malzemeler sizin ne tarz takılar tasarlayacağınıza göre değişiklik gösterecektir. İster misina boncuklarla tasarlarsınız, ister klipsler küpe uçları alır telleri bükerek tasarlarsınız. Bundan sonra internette birçok eğitici ve örnek video bulabilirsiniz. Zamanla eliniz alışacaktır, zevki de cabası. Hem hiç yoktan bir hobi edinmiş olursunuz.

Kıyafete Takı Uydurmak

Oversize giyinmeyi sevenlerdenseniz size bol bol takı takmanızı öneririz. Bol bir sweatshirt üstüne altın renkte incecik ama sayıları bol kolyeler düşünün bir. Veya klasik bir pantolon ceket kombinine modern tarzda geometrik küpeler çok uyumlu olabilir. Bunu öğrenmenin ve keşfetmenin en iyi yolu denemek ve görmek. Bunun başka bir yolu da internetten fotoğraflara bakmak. Harika stil önerileri olan internet siteleri var. Kim demiş aynı anda küpe kolye ve bileklik takılmaz diye? Unutmayın siz nasıl yakıştırırsanız güzel olan o olur. Bunun bir standartı yok.

 

- OKU HABER, Güncel bölümünde yayınlandı
https://www.okuhaber.com/haber/3442020/takilarin-tarziniz-uzerindeki-etkisi