Surface Laptop 3 İşlemcileri Belli Oldu

Click For English

Microsoft, tablet modelleri ile bilgisayar modelleri arasında bir ürün olan Surface serisini güncellemeye hazırlanıyor. Markanın bu alanda en iddialı ürünlerinden biri olması beklenen Surface Laptop 3 modellerinin ne zaman tanıtılacağı da ortaya çıktı. Yeni serinin tanıtım tarihinin dışında bazı işlemci modelleri de ortaya çıkmış durumda.

Buna göre yeni seri bilgisayar modellerinin tanıtım tarihi için çok bir süre kalmadı. Yeni serinin tanıtımı için Ekim ayını beklemek gerekecek.

2 Ekim tarihinde bilgisayarların tanıtıldığını göreceğiz. 2 Ekim sonrasında ortaya çıkacak özellikleri bekliyoruz ancak şimdiden ortaya çıkmış olan bazı özellikler bulunuyor. Bunlar içerisinde en dikkat çekeni ise işlemciler olacak.

Surface Laptop 3 İşlemcileri Nasıl Olacak?

Yeni seri bilgisayar modellerinde Intel işlemcileri kullanılmayacak. Bunun yerine AMD Ryzen tercihinin yapılacağı ortaya çıktı. Performans konusunda yeni seri işlemcilerin Intel serilerinin öne çıktığını görmek mümkün oldu.

Bunun yanında modelleri biraz daha aşağı bütçelerle satışa çıktığını görmek mümkün olacak. 15 inçlik ve 13,5 inçlik ekran boyutlarıyla beraber geleceğini düşündüğümüz yeni serinin ekran çözünürlüğü kısmında ise 4K değerine sahip olduğunu görmek mümkün olacak.

15 inçlik modelde sunulacak olan 4K çözünürlük değerinin ne kadar fark yaratacağını ve yeni işlemcilerin performans konusunda fark sunup sunmayacağını da tanıtım sonrasında göreceğiz. Bu detaylar için 2 Ekim tarihini beklemek gerekiyor.

Bakınız: Google Haber Sistemi için Algoritma Değişikliği

- OKU HABER, Güncel bölümünde yayınlandı
https://www.okuhaber.com/haber/3442214/surface-laptop-3-islemcileri-belli-oldu