Yatakta Mutlu Olmak İçin Kadınlarda Zevk Noktaları

Vücudun fiziksel ihtiyaçlarından biri de cinselliktir. Sağlıklı bir cinsel hayat, iyi yaşamın olmazsa olmazları arasında yer almaktadır. Dünyanın uzunca bir süredir erkek egemen sisteminde olması nedeniyle kadınların cinselliği görmezden gelinmiştir. Peki, Sizce Yatakta Mutlu Olmak İçin Kadınlarda Zevk Noktaları nelerdir? Gelin birlikte bakalım. Kadınların, cinsellikte en çok nelerden zevk aldığı ya da nelerden hoşlandığı pek bilinmemektedir.

Çünkü sosyal medyada ya da sohbetlerde seks hep erkeklerle bağdaştırılır. Ancak bir erkeği kadına bağlayan temel nokta nasıl cinsellikse kadını da bağlayan temel nokta odur. Bu nedenle pek çok evliliğin bitme sebebi olarak başka sebepler gösterilse de çoğunda temel sebep kadın için cinselliğin bitmiş olmasıdır. İşte bu durumun önüne geçebilmek için önce kadının cinsel haz noktalarının bilinmesi gerekir. Cinselliğin artırılması için en iyi yol ön sevişmedir. Doğru noktalara, yeterli temasla cinsel haz ve sonrasında dokunuşlarla desteklenen orgazma ihtiyaç vardır. Unutulmaması gerekir ki kadınların orgazm olma süresi erkeklerinkinden uzundur. Peki, zevk noktaları ve cinsellikten daha fazla zevk almak için nelere dikkat edilmelidir?

Kadınlarda Zevk Noktaları

Her şey beyinde başlar!

Her şey beyinde başlar! Zevk veren tüm faaliyetler gibi sevişmekte zihnimizde başlayacaktır. Yeme, içme, sevişme gibi olaylardan zevk almanın temeli beyindedir. Beynimiz neye hazırsa, vücudumuz da kendisini onun için hazırlar.

Saçlar kadın için önemlidir

Saçlar kadın için önemlidir Bir kadın kaç yaşında olursa olsun saçlarına dokunulmasına bayılacaktır. Bazen melankolik bir aşık, bazen masum bir sevgili ve bazen de her şeye hazır bir dişi... Bunlardan hangisi ile beraber olacağı aslında partnerin kontrolündedir. Zira kadının saçlarına şefkatle dokunan erkek çoktan o kadını kazanmıştır. Bu bakımdan bir kadını baştan çıkarmanın en kolay yollarından biri de saçlarını okşamaktır.

Kadınlarda Zevk Noktası Boyun 

Kadınlarda Zevk Noktası Boyun Saçları okşamak, koklamak, sıcak nefesini kadına hissettirmek kadın için oldukça çekicidir. Bunun ardında saçları yavaşça kenara alarak boynu öpmek, nefesini boynunda hissettirmek, kadında cinsel dürtüleri uyandırmak için temel bir yaklaşımdır. Ancak unutmayınız ki Herşeyin ölçülü olması sevişmeyi daha cazip hale getirecektir.

Sırtınızdaki gizli hazine

Sırtınızdaki gizli hazine Erkekler sevişme esnasında yalnızca belli noktalara odaklanır. Bu noktalar genellikle dudaklar, cinsel organ ve göğüslerdir. Çünkü aslında bu noktalar erkeğin erotik bulduğu noktalardır. Ama kadınların vücudundaki sinir uçları pek çok farklı noktayı etkilemektedir. Boyun, sırt, bacaklar, omuz başları kadınların en hassas yerleridir. Özellikle sırta yumuşak bir masaj ve ateşli öpücükler kadına çok büyük zevk vermenizi sağlar.

Dudaklar, hem öpüşmek hem de dokunmak için önemli

Dudaklar, hem öpüşmek hem de dokunmak için önemli Kadınlar seks esnasında dudaklarını yalnızca öpüşmek için değil de zevk almak İçin de kullanır. Bundan ötürü ön sevişme esnasında erkeğin doğru dokunuşları yapması önemlidir. Ön sevişme esnasında erkeğin kadının dudaklarına nasıl dokunması gerektiğini bilmesi, kararlı dokunuşlar yapması çok önemlidir.

Meme uçlarında hazzın sonu yoktur!

Meme uçlarında hazzın sonu yoktur! Erkeklerin kadınlara haz verebilmenin en kolay yoludur meme uçlarına dokunmaktır. Ayrıca kadının hissettiği hazzı daha görünür hale getiren sivri meme uçları her iki taraf için de çok önemlidir. Ön sevişme esnasında meme uçlarına dokunan erkekler karşılıklı hazzın kapısını açmış olurlar.

Kadının U noktasına temas edin.

Kadının U noktasına temas edin. Kadının idrar yolunun iki yanında bulunan dokular cinsel açıdan tahrik olmaları için çok önem arz etmektedir. Kadınların çoğu bu U noktasına dokunmaktan hoşlanır ve tüm cinsel ilişki boyunca almadıkları zevki buradan alırlar.

Çok bahsedilen G noktası önemlidir.

Çok bahsedilen G noktası önemlidir. Ne zaman kadınların cinsel hazzından bahsedilse hep bir G noktası konusu geçmektedir. Peki G Noktası Neresidir? Hakkında çok fazla bilgi olmasına rağmen kadınları G noktasının, vajinanın üst duvarında girişten yaklaşık olarak 4 santimetre sonrasında olduğuna inanılır. Bu G noktası adının verilme nedeni de bu haz alanını keşfeden kişi olan Dr Grafenberg’in adının baş harfinin G olmasıdır.

 

- OKU HABER, İlişkiler bölümünde yayınlandı
https://www.okuhaber.com/haber/3442591/yatakta-mutlu-olmak-icin-kadinlarda-zevk-noktalari