Ece Seçkin Kimdir? Nişanlısı Çağrı Terlemez Kimdir?

Ece Seçkin kimdir? Kaç yaşında? Nişanlısı Çağrı Terlemez kimdir?

2012’de Türkiye müzik piyasasına adım atan Ece Seçkin, “Bu ne Yaa” ismini verdiği albümü ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. 2018 yılında nişanlandığı Çağrı Terlemez ile ilişkisi devam eden Seçkin, son günlerde kendisinden ve nişanlısından sıkça bahsedildiğini dile getirmektedir. Peki, Ece Seçkin kimdir? Nişanlısı Çağrı Terlemez Kimdir?

Ece Seçkin Kimdir?

Ece Seçkin, 12 Eylül 1991 doğumlu, İstanbullu bir ailenin tek çocuğudur. Annesi piyano öğretmeni olan Ece Seçkin, müzik hayatına 3 yaşlarında başlama şansı buldu. 1998 yılında konservatuar sınavlarından başarı ile geçerek piyano bölümünü ilk sırada kazanan oldu.

Bale dersleri alarak dans hayatına da başlayan sanatçının ilk bale hocası Filiz Coşkuner’dir. 2006 yılında şan derslerine başlayarak, müzik piyasasına dolu dolu girmeyi amaçlayan Seçkiner, bu konuda da Levent Arslan ile çalışma fırsatı buldu.

Bugüne kadar sayısız başarı elde eden sanatçı, Kenan Doğulu, Sezen Aksu ve Ozan Doğulu ile çalışma fırsatı buldu. 

Çağrı Terlemez Kimdir?

Ece Seçkin’in nişanlısı olmak ile ünlü olan Çağrı Terlemez, Marmara Üniversitesi mezunu olup; Türk Hava Yolları’nda pilot olarak görev yapmaktadır. 2018 yılı içerisinde Ece Seçkin ile nişanlanması ile tanınan Terlemez, oldukça başarılı bir pilot olması ile de bilinmektedir.

Bir uçuş sırasında, aynı uçakta yolcu olan Ece Seçkin ile tanışan Çağrı Terlemez, ilişkilerinin dolu dolu olduğunu, birbirlerini tamamladıklarını dile getirdi. 

- OKU HABER, Güncel bölümünde yayınlandı
https://www.okuhaber.com/haber/3442603/ece-seckin-kimdir-nisanlisi-cagri-terlemez-kimdir