18-24 Kasım Haftalık Burç Yorumları

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Başak, Aslan, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burç yorumları. 18-24 Kasım Haftalık Burç Yorumları konusunda sizlere bilgi vereceğiz. Bu tarihlerde acaba burçları neler bekliyor.

18-24 Kasım Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta Mars, Akrep burcuna geçiş yapıyor ve 3 Ocak 2020 tarihine kadar o burçta seyahat edecek. Gücünüzü kuvvetinizi yönlendireceğiniz, çaba sarf edeceğiniz alanların, finansal konular, krediler, borçlarla ilgili olduğunu unutmayın. Bu konularda yapacağınız mücadelelerde olumlu sonuçlar alabilirsiniz.

Enerjinizi bu dönemde para kazanmaya odaklayacaksınız. Bu süreçte özellikle duygusal anlamda bir takım krizler çekseniz de bunları ustaca yönetebileceksiniz. Bu dönem libidonuzda da gözle görülür bir artış söz konusu olabilir.

Hukuksal konularla ilgili güzel olumlu gelişmeler de yaşayabilirsiniz. İş arayanlar bu dönem özellikle çok uluslu bir firmada işe başlayabilirsiniz.

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumları

İlişkilerinizi düzenlemek, ilişkilerden yana mücadele edeceğiniz durumlar olsa bile galibi siz olacaksınız.

İlişkilerin ve ortaklıkların hızla canlanacağı bir dönem başlamıştır sizin için Yalnız Mars’ın savaşmakta olduğunu da unutmamanız gerekir. Ortak, eş ve partnerinizle sıklıkla tartışmalar da yaşayabilirsiniz bu dönemde.

Bu süreçte, bir süreliğine huzuru bir kenara kaldırabilirsiniz. Başkalarına ait kazançlar, miras, ortaklaşa kazanımlar, kredi, borç, burs gibi konular bu bir aylık süreçte odak noktanız olacaktır.

Özellikle boşanma ile ilgili durumlarda nafaka ile ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Lakin, harcamalarınızı biraz denetim altına almakta fayda var.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumları

Gücünüzü ve kuvvetinizi yönlendireceğiniz, çaba sarf edeceğiniz alanların, çalışma ortamı, proje üretme, uzun süredir ötelediğiniz işleri yapma veya spor ve sağlık üzerine olacaktır. Bu konulardaki tüm girişimlerinizden olumlu ve hızlı sonuçlar alacağınıza işaret etmekte.

İşlerinizi hızlı bir şekilde yürüyecek, çözülecek, iş yerinizde hakkınızı daha etkin bir şekilde savunabilecek, daha hızlı ve rahat kilo verebilecek, uzun zamandır yapmayı planladığınız ama yapmadığınız işlerinize hız vermeye başlayabileceksiniz.

Birliktelikler, ortaklıklar, evlilik ve bu kişilerin sağlığı, eşinizin, partnerinizin veya ortağınızın hayatındaki önemli başlangıçlar bu bir haftalık süreçte odak noktanız olabilecektir.

Yukarıda saydığım konularla ilgili hayatınızda yeni enerjiler, yeni başlangıçlar söz konusu olacaktır. Bazılarınız evlilik yolunda adımlar bile atabilir. Bazılarınız önemli bir iş anlaşması imzalayabilir.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumları

Gücünüzü ve kuvvetinizi yönlendireceğiniz, çaba sarf edeceğiniz alanların aşk, özel hayat ile ilgili konular üzerinde olabileceğine işaret etmektedir.

Eğer yalnız, sevgilisi olmayan bir gruptaysanız, bir dolu flörtler söz konusu olabilir ama bu flörtlerin ana teması cinsellik olabilir. Cinsel anlamda çok güçlü ilişkiler kurabilirsiniz.

Bunlarında dışında enerjinizi doğru şekilde kullanmanız, kanalize etmeniz için hobilerinize yönelebilir, yeni hobiler edinebilirsiniz. Riskli girişimlerde bulunmaya, riskli aktivitelerde şansınızı denemeye çok daha açık olacaksınız. Bu dönem alacağınız riskler zararla sonuçlanmayacaktır.

Bir haftalık süreçte odak noktanız, yaşamınızda iş ve sağlık konuları olacaktır. Check-up yaptırmak için oldukça uygun bir süreçtir. İş arayanlar bu dönem işe başlayabilirler. Günlük yapılması gereken, hatta size angarya gibi gelen işleriniz daha eğlenceli hale gelecektir. Bu süreçte stresli bir iş dönemi de sizleri bekliyor.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumları

Gücünüzü ve kuvvetinizi yönlendireceğiniz alanlar, ev, yuva, aile gibi konular olacaktır. Evinizde tamirat gerektiren tüm işlerinizle ilgilenebilirsiniz. Bunun yanı sıra ailenizle olası tartışmaların sonucunda haklı ve kazançlı olarak çıkabileceksiniz. Enerjinizin çoğunu evinizle ilgili konulara yönelerek başlıyorsunuz.

Özel anlamda yeni insanlarla tanışacaksınız. Bu insanlar farklı dini-etnik kökenlerden kişiler olabilir. Yine bu süreçte çocuk sahibi olmak istiyorsanız bunun için yeni adımlar atabilirsiniz.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumları

Gücünüzü ve kuvvetinizi yönlendireceğiniz alanların başında iletişim, eğitim, yakın çevre-kardeş-komşu ilişkileri, internet işleri gelmektedir. Komşularınız ve kardeşlerinizle ilgili gireceğiniz her türlü mücadele de şans sizden yana olacaktır. Elinizdeki ürünlerin satışı, pazarlaması konusunda motive bir şekilde hareket edebileceksiniz.

Ayrıca web sitenizi ve internetle ilgili projelerinizi canlandırmak için de harika bir dönemde olacaksınız. Taşınmak, evinizde tadilat, onarım gibi işlerle ilgilenmek için de muhteşem bir dönem.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumları

Gücünüzü ve kuvvetinizi yönlendireceğiniz alanlar arasında para, finansal konularla ilgili olacaktır. Paranızı daha etkin bir şekilde arttırmanın yollarını bulabilirsiniz. Maddi olarak tuttuğunuzun elinde kaldığı değil, tuttuğunuzu koparttığınız bir dönemde olacaksınız.

Tatil planları yapabilir, pasaport işleriniz varsa bunları halledebilir, vize konularını araştırabilirsiniz. Yine bu dönemde kişisel gelişim olabilir, ya da mesleki konularla ilgili olabilir yeni bir takım eğitimlere başlayabilirsiniz.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumları

Gücünüzü ve kuvvetinizi yönlendireceğiniz, çaba sarf edeceğiniz alanların kendi kişisel yeteneklerinizi, motivasyonlarınızla ilgili olabileceğine işaret eder.

Uyku dönemi sona erdi arkadaşlar. Artık harekete geçme, girişimlerde bulunma, yaşamınıza hız katma zamanı geldi. Bu dönem sizler için bereketli bir dönem. Sakarlıklar ve minik kazalara dikkat edin. Daha dışa dönük, hareketli, sınırları zorlama isteğiyle dolup taşacaksınız.

Para biriktirebilir, yatırım yapabilir, bütçenizi yeniden yapılandırabilirsiniz. Diğer yandan maddi konularda da üzerinize iyimser bir hava yerleşebilir. Harcamalar konusunda biraz esnek, gevşek davranabilirsiniz. Dikkatli olun.

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumları

Gücünüzü ve kuvvetinizi yönlendireceğiniz alanlar ruhsal konular, bilinç altı, sağlık, yaşamınızda kontrolünüz dışı gelişen olaylar üzerine olacaktır.

Bu dönem arkanızdan iş çeviren, gizli düşmanlıklar besleyen kişilerle yüz yüze gelmek durumunda kalabilirsiniz. Belki de yüzleşme dönemidir. Ama hepsinin üstesinden gelebileceğinizi unutmayın.

Yalnız bu süreçte bağışıklık sisteminiz çok kuvvetli olmayabilir. Kolaylıkla hasta olabilirsiniz. Bu yüzden ekstra dikkatli olmanızda fayda var. Kendi içinize dönebilir, ruhsal, psikolojik konulara daha fazla kafa yorabilirsiniz.

Uyku düzeni de hayatınızda sorun teşkil edebilir. Son bir aydın üzerinizde olan ölü toprağını rahatlıkla atabilecek, hedefleriniz için rahatça harekete geçebileceksiniz. Hatta bir hedef için değil, birden çok hedef içinde harekete geçebilirsiniz.

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumları

Gücünüzü ve kuvvetinizi yönlendireceğiniz çaba sarf edeceğiniz alanların sosyal ilişkiler, dostluklar, arkadaşlıklarla ilgili konular olacağına işaret etmekte. Sosyal çevreniz oldukça hareketli. Bu dönem yeni insanlarla tanışma, onlarla ortak şekilde hareket etme dönemidir.

Olası tartışmalarınızda bile genelde haklı taraf siz olacaksınız. Yalnız tabii ki dostluklar arası gizli bir takım konuların açığa çıkması tartışmasın söz konusu olabilecektir.

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumları

Gücünüzü ve kuvvetinizi yönlendireceğiniz, çaba sarf edeceğiniz alanlar genelde iş ve kariyerinizi ilgilendiren konular olacağına işaret etmektedir.

Bu süreçte, kariyerinizde hızla yol alabilirsiniz. Yapacağınız mücadelenin verimli meyvelerini alma zamanı geldi artık. Güçlü olmak, güçlü görünmek önemli olacaktır. Özellikle yöneticilerinizden, sizin üst konumunuzda olan kişilerden güzel destekler söz konusu olabilecektir. Bu dönemde kariyerinizi ve işinizi ilgilendiren her konuya asılın.

Bu hafta, her zamankinden daha sosyal olacak, partiler, davetler, açılışlar ve düğünlerin baş misafiri olacaksınız. Birbirinden farklı, etnik ve dini kökenleri olan insanlarla daha sık bir araya gelebilir.

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumları

Gücünüzü ve kuvvetinizi yönlendireceğiniz asıl alanlar bu hafta yurt dışı ile ilgili işler, akademik eğitim, din, felsefe ile ilgili olacaktır. Bu konulardaki girişimlerinizden kazançlı çıkabilecek, önünüze gelen her türlü engeli rahatlıkla aşabilecek güçte olacaksınız.

Bu dönemde, o atıl enerjiyi üzerinizden atıp rahatlıkla bu konularda harekete geçebileceksiniz. Finansal açıdan da son 1.5 aydır yaşadığınız krizli dönem artık sona eriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Burcunuza Göre Nasıl Bir Evde Yaşamak İstersiniz?

- OKU HABER, Astroloji bölümünde yayınlandı
https://www.okuhaber.com/haber/3442696/18-24-kasim-haftalik-burc-yorumlari