Yalova'da Yüzde 90 Engelli Anne, Ağustos Ayında Doğacak Bebeği İçin Yardım Bekliyor

Destek Çağrısı!

Yalova'da Yüzde 90 Engelli Anne, Ağustos Ayında Doğacak Bebeği İçin destek Bekliyor. Yalova'da yaşayan yüzde 90 Engelli anne adayı H. Özmen, Ağustos ayında bir kız bebek dünyaya getirecek. Kendisi bakıma ihtiyaç duyduğu için annesi ve eşi ile birlikte yaşıyorlar. Doğacak bebeği için kıyafet ve bez desteğinde bulunan H. Özmen, kimseden para talep etmediğini, bebeğini büyütecek kıyafet ve beze ihtiyaç duyduğunu belirtiyor.

"Bebeğim ve bana annem bakacak."

Yüzde 90 engelli olan H. Özmen, annesi ve eşi ile birlikte yaşıyor. Kendisine bakmakta zorluk çeken Özmen, bebeğine ve kendisine kendi annesinin bakacağını ve bu yüzden kendisinin ve annesinin çalışamadığını belirtiyor. Tek asgari ücret ile hem kira ödeyen hem de geçinmeye çalışan aile para bağışı kabul etmediklerini dile getiriyorlar.

Bir kız bebekleri olacak

H. Özmen ve eşinin Ağustos ayının ortalarında bir kız bebekleri olacak. Bu kapsamda, bebek için kıyafet ve bez bağışlarını kabul ettiklerini dile getirmektedirler.

Köy Okullarına Yardım Topluluğu Tarafından Düzenleniyor

Düzenli olarak yardımlarda bulunan Köy Okullarına Yardım TopluluğuH. Özmen'in engelinden dolayı destekleri organize etmeyi kabul etmiştir. Bu kapsamda ailenin ev adresi bilgilerini ve iletişim adreslerini Aysel GÖZEY'den almak mümkündür. (0546 943 31 98)

Bakınız: 2019 Şartlı eğitim ve sağlık yardımı ne kadar?

- OKU HABER, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://www.okuhaber.com/haber/3442984/yalovada-yuzde-90-engelli-anne-agustos-ayinda-dogacak-bebegi-icin-yardim-bekliyor