HASAN ŞAŞ GERİ DÖNDÜ

Cuma akşamı oynanan Denizlispor- Galatasaray maçının hemen ardından tribünlerle gerginlik yaşayan Hasan Şaş sosyal medya hesabından istifasını açıklayan bir paylaşımda bulunmuştu. Hasan Şaş'ın bu istifası ise teknik direktör Fatih Terim tarafından kabul edilmedi. Hasan Şaş'ın yaptığı bir ikinci paylaşımda ise:

  "Bazen zor zamanlarda ihtiyacın olan sadece şefkattir. O şefkat ki hayatını adadığın renklerden, gençliğinden, emeklerinden, hayallerinden ayrılmana izin vermez. Hiç hata yapmamış, hiç yüzün düşmemiş, hiç hayal kırıklığı yaşamamış gibi yoluna devam etmeni, bir şey olmamışcasına tekrar çalışmanı sağlar o şefkat. Üzülürken üzdüğüm, kırılırken kırdığım herkesten hem özür dilerim hem teşekkür ederim. Bugün yeniden sarı kırmızı başarılar için daha çok çalışacağım ilk gün. Allah utandırmasın." diyerek görevinin başında olmaya devam edeceğinin sinyallerini verdi.

Maç sonrası yaşananlarla ilgili ise sarı kırmızılı kulübün yasal işlem başlatıp, haklarını hukuki yönden arayacaklarını bildirdi.

İlginizi çekebilir: GALATASARAY’DAN YENİ TRANSFER

- OKU HABER, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.okuhaber.com/haber/3443095/hasan-sas-geri-dondu