TVde Bugün Ne Var? Bugün Ne İzleyebilirim? (11 Ocak 2020)

Cumartesi akşamları ailelerin genellikle misafirliğe gittiği zamandır. Misafirleriniz ile birlikte oturarak TV başında ne izleyeceğinizi bilmez bir halde kanalları mı geçiyorsunuz? TV karşısında uzunca bir zaman kararsız mı kalıyorsunuz? Çocuklarınız ile izleyecek film seçmekte zorluk mu çekiyorsunuz? TVde bugün ne var? Bugün ne izleyebilirim? İşte, sizler için hazırladığımız 11 Ocak 2020 Cumartesi TV rehberi!

TVde Bugün Ne Var? Hangi Filmleri İzleyebilirsiniz?

1 - Kim Milyoner Olmak İster (ATV)

Tvde bugün eğlence var, yarışma var. Tvde bugün bilgi var kültür var. Ekranların en kazandıran en eğlenceli bilgi ve kültür yarışması Kim Milyoner Olmak İster 857. bölümü ile ATV ekranlarında olacak. Çocuklarınızla rahatça izleyebileceğiniz bu programda kendinizi ölçme şansı bulacaksınız.

2 - Everest (Tvde İlk) (Star TV) 

Star Tvde bugün macera ve doğal yaşamı içine alan muhteşem bir yapıt sizi bekliyor olacak. Everest filmi konusu ile sizi içine çekecek, senaryodaki soğuğu evinizde bizzat hissedeceksiniz. Filmde aynı anda Everest dağı tırmanışı yapmak isteyen iki dağcı grubunun doğa ile savaşı anlatılıyor. Doğada yaşam ve doğa ile savaş konularının ustaca işlendiği filmin etkisinden uzun süre çıkamayacaksınız. 

3 - İntikam ( Show TV)

Yönetmenliğini Martin Campbell'in yaptığı İntikam filmi aksiyon dolu bir dram filmi. Jackie Chan 'ın başrolünde oynadığı 2017 yapımı aksiyon filmini izlerken gerilim dolu anlar yaşamaktan kendinizi alamayacaksınız. İntikam filmi konusu sizi içine çekerken zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Eğer polisiye ve macera seviyorsanız Tvde bugün sizin gününüz. Randevunuz saat 20:00'da. Kaçırmayın!

4 - Maksimum Tehlike (Show TV)

Show TVde bugün iki dev yapım ard arda veriliyor. İntikam filminin ardından yayınlanacak olan Maksimum Tehlike filmi konusu da sizi aksiyona doyuracak türden. 

5 - Jurassic World (Kanal D)

Pasifik kırıylarında yer alan Isla Nublar Adası üzerinde yapılan sıradışı bir park projesinin hayata geçirilmesi ile başlayan filmde eğlence, aksiyon ve doğa iç içe. Tvde bugün izleyebileceğiniz en eğlenceli yapımların başında Jurassic World geliyor. Saat 20:00 'da Kanal D karşısında olursanız, bu macerayı kaçırmazsınız. 

- OKU HABER, Kültür & Sanat bölümünde yayınlandı
https://www.okuhaber.com/haber/3585293/tvde-bugun-ne-var-bugun-ne-izleyebilirim-11-ocak-2020