TV de Bugün Ne Var? TV Programları ve 27 Ocak 2020 (Pazartesi) TV Rehberi

Pazartesi akşamı işten gelip de koltuğa oturup televizyonu açtığınızda ne izleyeceğinize karar veremiyor musunuz? Sizin için TV Rehberi hazırladık. Film mi izleyeceksiniz, dizi mi izleyeceksiniz yoksa TV Programı mı izleyeceğinize karar verdiğiniz takdirde seçiminizi yapabilirsiniz. TV de Bugün Ne Var? Diye merak ediyorsanız eğer İşte, TV Programları ve 27 Ocak 2020 (Pazartesi) TV Rehberi

TV programları her gün farklılık göstermekte. Her gün aynı şeyi izlemek zaten kimseye mutluluk vermez değil mi? 27 Ocak 2020 Pazartesi günü ne izleyeceğinize karar vermeniz artık çok kolay. Sizin için her gün hazırladığımız TV Rehberini inceleyerek siz de ne izleyeceğinize karar verebilirsiniz. 

TVde Bugün Ne Var? TV Programları ve 27 Ocak 2020 (Pazartesi) TV Rehberi

TV de Bugün Ne Var? Bugün Ne İzleyebilirim? Pazartesi Günü Dizileri Neler? Bu Akşam Hangi Filmler Var? Tüm bu soruların cevabını alabilmek için TV rehberimizi inceleyebilirsiniz. Soğuk kış gününde vakit geçirmenizi sağlayan televizyon da izlediğiniz film veya diziler önem arz etmektedir. Televizyon başına geçip de kanaldan kanala atlamak gerçekten sıkıcı bir durum. Bu durumla karşı karşıya kalmamak için ne izleyeceğinize önceden karar vermeniz gerekiyor. 

27 Ocak 2020 (Pazartesi) TV Rehberi Film

1- Evrim (Beyaz TV)

TV de Bugün Ne Var? Bugün hangi filmi izleyebilirim diye merak ediyorsanız eğer size Beyaz TV ekranlarında yayınlanacak olan Evrim filminden bahsetmek istiyoruz. Harika bir başkalaşım hikayesini konu edinen Evrim filmi bu akşam saat 21.15 de Beyaz TV ekranlarında seyircisiyle buluşacak. İzlemek isteyenlere duyurulur. 

2- Sağ Salim (Show TV)

Harika bir komedi filmi izlemek ister misiniz? Eğer cevabınız evet ise size Sağ Salim filmini izlemeye davet ediyoruz. Harika bir komedi filmi olan Sağ Salim biraz geç saatte ekranlarda olsa da pek çok kişi tarafından izlenecek. Bu akşam saat 02.30 da Show TV ekranlarında seyircisiyle buluşacak olan Sağ Salim filmini keyifle izleyebilirsiniz. 

27 Ocak 2020 (Pazartesi) TV Rehberi Dizi 

1- Zalim İstanbul (Kanal D)

Harika bir dizi olan Zalim İstanbul her Pazartesi akşamı yeni bölümüyle Kanal D ekranlarında yayınlanmaktadır. Her Pazartesi saat 20.00 da Kanal D ekranlarında yayınlanan Zalim İstanbul dizisini her hafta yeni bölümüyle izleyebilir ve keyifli saatler geçirebilirsiniz. 

2- Çukur (Show TV)

Uzun zamandır ekranlarda olan Çukur dizisi her Pazartesi akşamı yeni bölümüyle yayınlanmaktadır. Show TV ekranlarında yeni bölümü yayınlanan Çukur dizisi bu akşam da saat 20.00 da yayınlanacak. Her ne kadar olumsuz örnek oluşturacak davranışlar sergilese de en fazla reyting rekorları almaya devam etmektedir. 

3- Vuslat (TRT 1) 

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Vuslat dizisi bu hafta Pazartesi günü de yeni bölümüyle TRT 1 ekranlarında olacak. Bu hafta saat 20.00 da TRT 1 ekranlarında yeni bölümüyle yayınlanacak olan Vuslat dizisi harika bir aile dizisi. Dizi izlemek isteyen hangi diziyi izleyebilirim diye düşünen kişiler için harika bir seçim olacak gibi gözüküyor. 

4- Yasak Elma (FOX TV)

Bir aşk masalını konu edinen Yasak Elma dizisi her hafta Pazartesi günü yeni bölümüyle FOX TV ekranlarında oluyor. Bu hafta da saat 20.00 da FOX TV ekranlarında yeni bölümü yayınlanacak olan Yasak Elma dizisi harika bir romantik dizi. Yasak Elma dizisi izleyen ya da romantik bir dizi izlemek isteyen kişilerin tercih edeceği diziler arasında bulunan Yasak Elma dizisi her hafta yeni bölümüyle televizyon ekranlarında olmaya devam ediyor. 

27 Ocak 2020 (Pazartesi) TV Rehberi TV Programı 

1- Kuaförüm Sensin (Show TV)

Harika bir program olan Kuaförüm Sensin de yeni saç stilleri öğrenebilir kendi tarzınızı kendiniz yansıtabilirsiniz. Hafta içi her gün saat 12.30 da Show TV ekranlarında yayınlanan Kuaförüm Sensin programı keyifli saatler geçirmeniz için güzel bir program. 

2- Temizlik Benim İşim (FOX TV)

Yeni bir program olan Temizlik Benim İşim programı gündüz vakit geçirmeniz için güzel bir program. Hafta içi her gün FOX TV ekranlarında yayınlanan Temizlik Benim İşim programı saat 13.45 de yayınlanan program vasıtasıyla siz de keyifli saatler geçirebilirsiniz. 

3- Kelime Oyunu (tv2)

Ali İhsan Varol sunumuyla hafta içi her akşam yayınlanan Kelime Oyunu programı tv2 ekranlarında yayınlanıyor. Kelime Oyunu kendinizi geliştirmek için izlemeniz gereken programlar arasında bulunuyor. Hafta içi her akşam saat 19.00 da tv2 ekranlarında yayınlanan Kelime Oyunu programı kelime dağarcığınızı geliştirmek için harika bir program. 

4-Kim Milyoner Olmak İster (ATV)

Kenan İmirzalıoğlu'nun sunumuyla ATV ekranlarında yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster yarışması uzun zamandır televizyon ekranlarında olmaya devam ediyor. ATV ekranlarında yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster yarışması her hafta Pazartesi günü saat 20.00 da seyircisiyle buluşmaya devam ediyor. Reyting rekorları kırmaya devam eden Kim Milyoner Olmak İster yarışması kendinizi geliştirebilmeniz için harika bir program. 

- OKU HABER, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://www.okuhaber.com/haber/3610882/tv-de-bugun-ne-var-tv-programlari-ve-27-ocak-2020-pazartesi-tv-rehberi