Bim'de Bugün Neler Var? ( 7 Şubat - 11 Şubat )

Bim, haftalık indirimlerini öğrenebileceğimiz Bim Aktüel ürünler kataloğu yayınlandı ve indirimli ürünler belli oldu. Bim market, müşterilerine 7 Şubat 2020 cuma gününden tarihinden itibaren bir çok ürünü indirimli olarak sunacak. Bim aktüel kataloğu içerisinde yer alan telefondan süpürgeye, süpürgeden erkek bakım setine kadar birçok ürün 7 Şubat tarihi itibariyle mağazalardaki yerini alacak. Bim'de indirimler devam ediyor . Bakalım geçen hafta olduğu gibi katalogda bu hafta neler var ve bu hafta hangi ürünler yer alıyor. İşte 7 şubat aktüel katalogda yer alan Bim büyük indirim ürünleri:

LG K11 Akıllı Cep Telefonu

Bim bu hafta müşterilerine akıllı cep telefonu satacak. Giriş seviyesine hitap eden LG K11 akıllı cep telefonu 2 GB RAM ile birlikte geliyor. Kullanıcılara sunulması beklenen akıllı telefonun arka kamerası 13 MP olurken, ön kamerası ise 8 MP çözünürlüğündedir. 4,5G destekli ve 3000mAh kapasiteli bu cihaz 7 Şubat tarihinden itibaren 870 TL fiyat etiketiyle mağazalardaki yerini alacak.

Cyclonge Elektrikli Süpürge

Bim aktüel ürünler listesinden yer alan elektrikli süpürge özellikleriyle dikkat çekiyor. Yüksek çekiş gücü ile dikkat çeken süpürge, koltuk temizleme aparatı ile birlikte satışa çıkıyor. 2,5 Litre toz haznesi ve 75dBa ses seviyesi ile 7 Şubat tarihinde 379 TL fiyat etiketiyle mağazalarda olacak. Üstelik 6 taksit imkanıyla birlikte.

Braun Erkek Bakım Seti

Bim market bu hafta erkekleri de düşünmüşe benziyor. Sakal kırma, saç kesme ve yıkanabilir başlıklarıyla dikkat çeken ürün 40 dakika aralıksız çalışabiliyor. 7 Şubat tarihi ile birlikte mağazalarda olacak ürün 139 TL fiyat etiketiyle birlikte satışta olacak.

Bim Mağazalarında Satılacak Diğer İndirimli Ürünler

Bim ve A101 indirim günlerinde yapılan indirimler hakkında tüm detayları sitemizde öğrenebilirsiniz.

Bim mağazasının sitesini buradan tıkladığınızda, birm aktüel katalog, bim ürünleri, en yakın bim mağazası, bim fiyat listesi, bimde bu hafta ne var, bim katalog ve bim aktüel olan herşeyi detaylıca öğrenebilirsiniz. 

- OKU HABER, Güncel bölümünde yayınlandı
https://www.okuhaber.com/haber/3636728/bimde-bugun-neler-var-7-subat-11-subat