Son Dakika! 16 Yaşındaki Şeyma Yıldız Erkek Arkadaşı Olduğu İçin Öz Babası Tarafından Katledildi! (Ankara - Çubuk)

Son Dakika! Ankara Çubukta Feci Cinayet! Erkek Arkadaşı Olduğu İçin Öz Babası Tarafından Katledildi!

Şeyma Yıldız, Ankara' nın Çubuk ilçesinde ailesi ile birlikte yaşayan henüz 17 yaşında bir lise öğrencisiydi. Şeyma Yıldız' ın cansız bedeni Çubuk otoyolunda yol kenarına atılmış şekilde bulundu. Olayın üzerinden çok kısa bir süre geçtikten sonra genç kızın babası, emniyet güçlerine teslim olarak suçunu itiraf etti. 

Yol Kenarında Bulundu!

Olay, 6 Şubat 2020 tarihinde akşam saatlerinde Şeyma Yıldız 'ın yol kenarında hareketsiz yatan cansız bedeninin Çubuk ilçesi Kargın Mahallesi çevresinde yol kenarında bulunması ile ortaya çıktı. Genç kızın cansız bedenini yol kenarında bulan kişiler polise ihbarda bulundular. 

Şeyma Yıldız Tabanca ile Vurulmuş

Olay yerine gelen sağlık ekipleri lise öğrencisi Şeyma ' nın bir tabancayla vurularak can verdiğini ortaya çıkardı. Genç kızın cansız bedeni olay yerinde sağlık ekibinin yaptığı incelemelerden sonra Halil Şılgın Çubuk Devlet Hastanesi morguna transfer edildi. 

Kızını Bir Erkek Arkadaşı Olduğu İçin Öldürmüş

Babanın olaydan çok kısa bir süre sonra kızının erkek arkadaşı olduğunu öğrenmesi üzerine öldürdüğü iddia edildi. Olayın nasıl gerçekleştiği sorulmadan cani baba emniyet güçlerine gelerek teslim oldu. Yaptığı kan donduran bir açıklama ile kendini savundu: 

" Bir erkek ile ilişkisi olduğu için kızımı öldürdüm."

Ailesine Kara Haber Geldi

Cani baba tarafından canına kıyılan genç kız Şeyma Yıldız ' ın ailesi yasa boğuldu. Türkiye ' nin yasa boğulmasına neden olan olay son dakika haber bültenlerinin manşetinde yer buldu. 

- OKU HABER, Güncel bölümünde yayınlandı
https://www.okuhaber.com/haber/3637873/son-dakika-16-yasindaki-seyma-yildiz-erkek-arkadasi-oldugu-icin-oz-babasi-tarafindan-katledildi-ankara-cubuk