TV de Bugün Ne Var? TV Programları ve 22 Şubat 2020 (Cumartesi) TV Rehberi

Yalnızlığımızın dostu sevgimizin yoldaşı diziler bizler için Cumartesi de dertlerimizi paylaşmaya mutlulugumuza ortak olmaya geliyor. Cumartesi akşamı acaba TV de Ne Var? diye merak ediyorsanız eğer sizler için hazırladığımız TV Programları ve 22 Şubat 2020 (Cumartesi) TV Rehberi inceleyebilirsiniz. 

Yarın hafta sonu ve evde kalacaklar için ne yapacağım ben deme vakti. Pazar günü tatil ama Cumartesi televizyon ekranlarında hangi dizi var? Geç saate kadar ben televizyon izlemek istiyorum ama ne izlerim diye mrak ediyorsanız eğer işte 22 Şubat 2020 (Cumartesi) TV Rehberi...

TV de Bugün Ne Var? TV Programları ve 22 Şubat 2020 (Cumartesi) TV Rehberi

Bu soğuk havalarda ailecek evde olduğumuz takdirde sıkılmadan yapabileceğimiz yeni şeyler arayabiliriz. Bugün keyifli anlar geçirmek için ne yapabilirim? Kızlarla mı görüşsem yoksa erkek arkadaşımla vakit mi geçirsem diye soruyorsanız eğer bu havalarda sizler için en iyi tercihin evde oturup dizi izlemek olduğunu söyleyebiliriz. Sizler için hazırladığımız yayın akışını inceleyerek ne izleyeceğinize karar verebilirsiniz. İşte Cumartesi TV Yayın Akışı. 

22 Şubat 2020 (Cumartesi) TV Rehberi Dizi

1- Zümrüdüanka ( FOX TV) 

FOX TV ekranlarında kısa süre önce yayın hayatına başlayan yeni dizi Zümrüdüanka dizisini siz de bu akşam saat 20.00 saatinde izleyebilirsiniz. Dizide, gerek aşk, gerek dram tarzında olayların olması diziyi oldukça ilgi çekici hale getiriyor. Bu akşam saat 20.00 de FOX TV ekranlarında yayınlanacak olan Zümrüdüanka dizisini siz de izleyebilir ve keyifli saatler geçirebilirsiniz. 

2- Kuzey Yıldızı İlk Aşk (Show TV) 

Bu akşam TV de Ne Var? Ne izleyebilirim? TV Rehberi Dizi kategorisinde hangi diziler var? diye merak ediyorsanız eğer bu akşam size Kuzey Yıldızı: İlk Aşk dizisinden bahsetmek istiyoruz. Her Cumartesi akşamı saat 20.00 da Show TV ekranlarında yeni bölümü yayınlanan Kuzey Yıldızı: İlk Aşk dizisini sizde izleyerek keyifli saatler geçirebilirsiniz. 

22 Şubat 2020 (Cumartesi) TV Rehberi TV Programı 


1- Kim Milyoner Olmak İster (ATV) 

Kenan İmirzalıoğlu'nun sunumuyla her hafta Cumartesi günü yeni bölümünün yayınlandığı Kim Milyoner Olmak İster bilgi yarışması bu akşam saat 20.00 da ATV ekranlarında olacak. Her yaştan yarışmacıya ev sahipliği yapan Kim Milyoner Olmak İster bilgi yarışması kendinizi geliştirmeniz açısından oldukça iyi bir program. 

- OKU HABER, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://www.okuhaber.com/haber/3668680/tv-de-bugun-ne-var-tv-programlari-ve-22-subat-2020-cumartesi-tv-rehberi