En kolay Pasta Tarifi : Labneli Çilekli Rulo Pasta

Labneli çilekli rulo pasta, yaş pastaların içinde belki de en hızlı ve en kolay pasta tarifi olarak bilinir. Sadece 15 – 20 dakika içerisinde hazırlanır ve sonucunda lezzetli bir pasta ortaya çıkar. Ayrıca bu pasta çilek yerine istenilen her yumuşak meyveyle yapılabilir, yalnız içerisinde kullanılan meyveyle reçel aynı meyveden olmalıdır.

Bu pastanın muzlu ve çilekli ikisi bir arada versiyonun da ayrı bir lezzete sahip olduğunu söyleyebiliriz. İnanıyoruz ki pudra şekeriyle süslenen bu çilekli rulo pasta, çilek tutkunlarının ve pasta sevenlerin favorisi olacaktır. Çay ve kahveylede pastanın lezzetine doyum olmayacaktır. Peki, tam kıvamında ve lezzettli tatlı tarifleri arasında bulunan bu nefis pasta nasıl yapılır?

Labneli Çilekli Rulo Pasta Tarifi

Malzemeler

Pastanın Keki İçin:

Pastanın Kreması İçin:

En Kolay Pasta Tarifi ve Yapılışı

Site içerisinde en kolay pasta tarifleri, lezzetli yemek tarifleri, diyet yemekleri tarifleri, börek tarifleri gibi birçok tarifi bulabilir ve yapabilirsiniz. Yukarıdaki pastanın pratik bir şekilde yapılışını da videodan izleyebilirsiniz. Youtube'ye giriş yaptıktan sonra da videoyu kayıt ederek izleyebilir, duration opsiyonuyla videoyu durdurabilir ve sonrada watch later opsiyonuyla da yeniden izleyebilirsiniz. Bu şekilde videoya bakarak da pastayı yapabilirsiniz.

- OKU HABER, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://www.okuhaber.com/haber/3671078/en-kolay-pasta-tarifi-labneli-cilekli-rulo-pasta