TV de Bugün Ne Var? TV Programları ve 4 Mart 2020 (Çarşamba) TV Rehberi

Beraber gülmek, beraber ağlamak için herkes yanında bir dost ister. Hepimizin istediği zaman yanında bir dostu olmaz. İşte tv de ki programlar sizler için beklenen bir dost. İzleyip de güleceğiniz diziler, beraber ağlayacağınız filmler ve dedikoduya doyamayacağınız yarışmalar hepsi hafta ortasında sizlerle. TV de Bugün Ne Var? diye merak ediyorsanız eğer, işte TV Programları ve 4 Mart 2020 (Çarşamba) TV Rehberi 

TV de Bugün Ne Var? TV Programları ve 4 Mart 2020 (Çarşamba) TV Rehberi

Tam haftayı yarı etmiş ve işten yorgun gelip ayağınızı uzatmak ve sadece tv izlemek hatta tv başında uyumak istiyorsanız; diziler ve tv programları sizlerle. Ne izlemek isterseniz televizyon ekranlarında hepsi var. Peki hangi kanalda hangi program var? Nasıl bulacağım? Elbette karar vermek çok zor gibi gözükse de sizlerin daha kolay karar alabilmeniz için işte Çarşamba TV Yayın Akışı...

4 Mart 2020 (Çarşamba) TV Rehberi Dizi 

1- Kuruluş Osman (ATV) 

Tarihi diziler her ne zaman ilgi çekmeyi başarmış ve her daim reyting rekorları kırmıştır. Diriliş Ertuğrul'un yönetmeni tarafından yayın hayatına başlayan Kuruluş Osman dizisi, yayınlandığı günden bu ana kadar reyting rekorları kırmayı başarmıştır. Osman Bey'in hayatını ve Osmanlı Devletinin kuruluş aşamasını konu edinmektedir. Her Çarşamba akşamı televizyon ekranlarında yayınlanan Kuruluş Osman dizisi bu akşam saat 20.00 da ATV ekranlarında olacak. 

2- Jet Sosyete (Star TV) 

Orta halli bir ailenin jet hızıyla sosyeteye girmesini konu edinen Jet Sosyete dizisi bu akşam saat 20.00 da Star TV ekranlarında olacak. Sizde harika bir komedi dizisi izlemek ve keyifli saatler geçirmek isteyenlerdenseniz eğer sizler için en uygun dizinin Jet Sosyete dizisi olduğunu belirtmek isteriz. 

3- Benim Adım Melek (TRT 1) 

Melek adında bir kadın yaşadığı olaylardan ötürü üç çocuğuyla baba ocağına dönüş yapmasını konu edinen Benim Adım Melek dizisi, izleyenleri duygulandırmıştır. Dizide yer alan Melek'in, bir yandan da gözü yükseklerde olan Defne'nin başına buyruk hareket etmesiyle mücadele ederken başka olaylar da gündeme gelmiştir. Tüm bu mücadeleleri konu edinen Benim Adım Melek dizisi saat 20.00 da yeni bölümüyle TRT 1 ekranlarında olacak. 

4- Zemheri (Show TV) 

Firuze ve Ayaz adında iki aşığı konu edinen Zemheri oldukça ilgi çekici. İki güzel yürek, iki aile yükü taşıyan çocuk. Kaderin bir araya getirdiği yollarını saf, tertemiz aşklarıyla ilerlemektir tek dertleri.  Firuze ve Ayaz'ın hayat hikayesini anlatan Zemheri dizisi bu akşam yeni bölümüyle saat 20.00 da Show TV ekranlarında olacak. 

4 Mart 2020 (Çarşamba) TV Rehberi TV Programları 

1- Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 

Yılmaz Erdoğan sunumuyla televizyon ekranlarına yansımış olan Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 programı insanların vakit geçirmesini ve keyifli saatler geçirmesini sağlamaktadır. Hafta içi her Çarşamba günü saat 20.00 da Kanal D ekranlarında olan Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 programı sizlerin vakit geçirmenizi ve harika bir tiyatro programı izlemenize olanak sağlıyor. 

- OKU HABER, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://www.okuhaber.com/haber/3688314/tv-de-bugun-ne-var-tv-programlari-ve-4-mart-2020-carsamba-tv-rehberi