TV de Bugün Ne Var? TV Programları ve 5 Mart 2020 (Perşembe) TV Rehberi

Televizyon izlemek hemen herkes tarafından sevilen bir faaliyettir. Bundan ötürüdür ki her akşam ekranlarda yayınlanan diziler, filmler ve tv programları önem arz etmektedir. İşin asıl gerçeği şudur ki, insanlar verimli vakit geçirmek amacıyla kendilerine yeni yeni uğraşlar aramaktadırlar. Elbette bu uğraşlardan biri de televizyonlarda yayınlanan programlar olmuştur. Siz de TV de  Bugün Ne Var? diye merak edenlerdenseniz, İşte, TV Programları ve 5 Mart 2020 (Perşembe) TV Rehberi

TV de Bugün Ne Var? TV Programları ve 5 Mart 2020 (Perşembe) TV Rehberi

Gün boyunca yorgun saatler geçirmiş olabilirsiniz? Ama bu sizin her şeyden soyutlanacağınız, hiç vakit geçirmeyeceğiniz manasına gelmiyor. Televizyon izlemek sizi hem bedenen hem de ruhen rahatlatabilir. Bundan ötürüdür ki ekranlarda olan diziler ve filmler önem arz etmektedir. İşte, 5 Mart 2020 Perşembe akşamı TV Yayın akışı... 

5 Mart 2020 (Perşembe) TV Rehberi Dizi

1- Bir Zamanlar Çukurova (ATV) 

Uzun zamandır televizyon ekranlarında olan Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yönetmenliği Murat Saraçoğlu tarafından yapılmaktadır. Harika bir aile dramını konu edinen Bir Zamanlar Çukurova dizisi hafta içi her perşembe akşamı saat 20.00 da ATV ekranlarında olmaktadır. 5 Mart 2020 Perşembe akşamı da televizyon ekranlarında olacak olan Bir Zamanlar Çukurova dizisini siz de izleyerek keyifli saatler geçirebilirsiniz. Şimdiden iyi seyirler. 

2- Mucize Doktor (FOX TV) 

Medikal drama tarzında yayın hayatına başlamış olan Mucize Doktor dizisi 2013 yılında yayınlanmış olan Güney Kore yapımı bir dizi Good Doctor dizisinden esinlenerek hazırlanmıştır. Otistik bir doktorun tüm yaşam hikayesini, aşk hikayesini konu edinen Mucize Doktor dizisi her perşembe akşamı saat 20.00 da FOX TV ekranlarında olacak. Otistik olan bu doktorun şimdilerde yaşadığı aşk hayatını konu edinen ve yayınlandığı her bölümde reyting rekorları kırmayı başaran Mucize Doktor dizisini siz de izleyerek keyifli saatler geçirebilirsiniz. 

5 Mart 2020 (Perşembe) TV Rehberi TV Programı

1- 3'te 3 Tarih (TRT1) 

Tarihi diziler, tarihi filmler derken şimdilerde ön plana çıkan tarihle alakalı yarışma programları da insanların dikkatini çekmeyi başarmıştır. TRT 1 ekranlarında her perşembe akşamı saat 20.00 da yayınlanan bu tarih dolu bilgi yarışması size keyif vermeye devam ediyor. Bilgi vermek amacıyla yayınlanan ve sizleri tarihi konuda bilgilendiren bu yarışma sayesinde genel kültürünüzü de geliştirebilirsiniz. 

- OKU HABER, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://www.okuhaber.com/haber/3690542/tv-de-bugun-ne-var-tv-programlari-ve-5-mart-2020-persembe-tv-rehberi