Türkiye Süper Ligi 25.Hafta Karşılaşmaları ( 6 - 9 Mart)

Türkiye Süper Ligi bu hafta 06 Mart 2020 tarihinde saat 20.00’da oynanacak Beşiktaş - MKE Ankaragücü karşılaşması ile başlayacaktır. 25.Hafta karşılaşmalarında Türkiye Süper Ligi’nde heyecan hız kesmeden devam ediyor. Süper Ligde oynanacak karşılaşmalar, tarihleri ve saatleri aşağıda verilmiştir.

1 - Beşiktaş - MKE Ankaragücü

Beşiktaş MKE Ankaragücü karşılaşması 06 Mart Cuma günü saat 20.00’da Vodafone Park stadında oynanacaktır. Türkiye Süper Ligi 25.Hafta’nın açılış karşılaşması olan maçın hakemi Arda Kardeşler’dir. Karşılaşma beIN SPORTS HD 1 kanalında canlı olarak yayınlanacaktır.

İki takmının son 10 karşılaşmasında Beşiktaş 6 kez galip gelirken Ankaragücü takımı sadece bir kez galip gelebilmiştir. Kalan 3 maç beraberlikle sonuçlanmıştır. Beşiktaş bu son 10 maçta 5 kez ev sahibi olduğu karşılaşmaların tamamını kazanmıştır.

Sakat ve Cezalılar Listesi

Beşiktaş takımında Gökhan Gönül durumu maç saatinde belli olacakken Dorukhan Toköz’ün sakatlığı devam etmektedir.
Ankaragücü takımında Milos Stanojevic kırmızı kart cezalısıdır. Sakat oyuncu bulunmamaktadır.

Muhtemel 11’ler

2 - BTC Türk Yeni Malatyaspor - İttifak Holding Konyaspor

Yeni Malatyaspor Konyaspor karşılaşması 07 Mart Cumartesi günü saat 14.00’da Yeni Malatya stadında oynanacaktır. Türkiye Süper Ligi 25.Hafta’da oynanacak olan bu maçın hakemi Cüneyt Çakır’dır. Karşılaşma beIN SPORTS HD 2 kanalında canlı olarak yayınlanacaktır.

İki takım toplamda 5 kez karşı karşıya gelirken bu karşılaşmaların ikisini Yeni Malatyaspor, birini Konyaspor kazanmıştır. İki karşılaşma beraberlikle sonuçlanmıştır.

Sakat ve Cezalılar Listesi

Yeni Malatyaspor takımında Eren Tozlu’nun sakatlığı devam ederken, Teenage Hadebe ve Arturo Mina’nın kart cezaları bulunmaktadır.

Konyaspor takımında Fallou Diagne kadro dışı bırakılmıştır.

Muhtemel 11’ler

3 - Gaziantep FK – Trabzonspor

Gaziantep FK Trabzonspor karşılaşması 07 Mart Cumartesi günü saat 17.00’da Kalyon stadında oynanacaktır. Türkiye Süper Ligi 25.Hafta 'da oynanacak olan bu maçın hakemi Halis Özkahya‘dır. Karşılaşma beIN SPORTS HD 1 kanalında canlı olarak yayınlanacaktır.

İki takım toplamda 4 kez karşı karşıya gelirlerken bu karşılaşmaların üçünde Trabzonspor galip gelmiştir. Bir karşılaşma beraberlikle sonuçlanmıştır.

Sakat ve Cezalılar Listesi

Gaziantep takımında Muğdat Çelik’in sakatlığı devam etmektedir.

Trabzonspor takımında Ahmet Canbaz, Majid Hosseini ve Yusuf Sarı’nın sakatlıkları devam etmektedir.

Muhtemel 11’ler

4 - Göztepe - İstanbul Başakşehir

07 Mart Cumartesi günü saat 17.00’da Gürsel Aksel stadında oynanacaktır. Türkiye Süper Ligi 25.Hafta’da oynanacak olan bu maçın hakemi Ali Palabıyık‘dır. Karşılaşma beIN SPORTS HD 2 kanalında canlı olarak yayınlanacaktır.

İki takım toplamda 13 kez karşı karşıya gelirlerken bu karşılaşmaların 8 tanesinde Başakşehir, 4 tanesinde Göztepe galip gelmiş ve bir maç beraberlikle sonuçlanmıştır.

Sakat ve Cezalılar Listesi

İki takımda da sakat ve cezalı oyuncu bulunmamaktadır.

Muhtemel 11’ler

5 - Fenerbahçe - Yukatel Denizlispor

Fenerbahçe Denizlispor karşılaşması 07 Mart Cumartesi günü saat 20.00’da Ülker stadında oynanacaktır. Türkiye Süper Ligi 25.Hafta’da oynanacak olan bu maçın hakemi Zorbay Küçük’tür. Karşılaşma beIN SPORTS HD 1 kanalında canlı olarak yayınlanacaktır.

İki takımın son 8 karşılaşmasında da Fenerbahçe galip gelmiştir.

Sakat ve Cezalılar Listesi

Fenerbahçe takımında Sadık Çiftpınar, Garry Rodrigues ve Simon Falette’nin sakatlıkları devam etmektedir.

Denizlispor takımında sakat veya cezalı oyuncu bulunmamaktadır.

Muhtemel 11’ler

6 - Kasımpaşa - Hes Kablo Kayserispor

Kasımpaşa Kayserispor karşılaşması 08 Mart Pazar günü saat 13.30’da Recep Tayyip Erdoğan stadında oynanacaktır. Türkiye Süper Ligi 25.Hafta’da oynanacak olan bu maçın hakemi Hüseyin Göçek’tir. Karşılaşma beIN SPORTS HD 1 kanalında canlı olarak yayınlanacaktır.

İki takım son 10 karşılaşmasında Kayserispor 5 kez galip gelirken, Kasımpaşa sadece bir kez galip gelmiştir. 4 karşılaşma ise beraberlikle sonuçlanmıştır.

Sakat ve Cezalılar Listesi

Kasımpaşa takımında sakat veya cezalı oyuncu bulunmamaktadır. Kayserispor’da Eray İşcan ve Levent Gülen’in sakatlıkları devam etmektedir.

Muhtemel 11’ler

7 - Çaykur Rizespor - Aytemiz Alanyaspor

Çaykur Rizespor Aytemiz Alanyaspor karşılaşması 08 Mart Pazar günü saat 16.00’da Çaykur Didi stadında oynanacaktır. Türkiye Süper Ligi 25.Hafta’da oynanacak olan bu maçın hakemi Ali Şansalan’dır. Karşılaşma beIN SPORTS HD 2 kanalında canlı olarak yayınlanacaktır.

İki takım toplamda 5 kez karşı karşıya gelmişlerdir. Rizespor 2 kez galip gelirken, Alanyaspor bir kez galip gelmiştir ve iki karşılaşma beraberlikle sonuçlanmıştır.

Sakat ve Cezalılar Listesi

Rizespor’da Marko Scepovic, Alanyaspor’da Juanfran’ın sakatlıkları devam etmektedir.

Muhtemel 11’ler

8 - Dem. Grup Sivasspor – Galatasaray

Sivasspor Galatasaray karşılaşması 08 Mart Pazar günü saat 19.00’da Yeni 4 Eylül stadında oynanacaktır. Türkiye Süper Ligi 25.Hafta ’da oynanacak olan bu maçın hakemi Mete Kalkavan’dır. Karşılaşma beIN SPORTS HD 1 kanalında canlı olarak yayınlanacaktır. Şampiyonluğunun iki önemli adayının karşılaşacağı bu karşılaşma taraftarlar tarafından heyecanla beklenmektedir.

İki takım son 6 karşılaşmasında ev sahibi olan takımlar galip gelmiştir. Bu karşılaşmalarda Galatasaray 4 kez ev sahibi olduğu maçları kazanmıştır. Sivasspor ise 2 kez ev sahibi olduğu 2 maçı da kazanmıştır.

Sakat ve Cezalılar Listesi

Sivasspor takımında sakat veya cezalı oyuncu bulunmamaktadır.

Galatasaray takımında Christian Luyindama ve Mario Lemina’nın sakatlıkları devam etmektedir.

Muhtemel 11’ler

9 - Gençlerbirliği - Fraport TAV Antalyaspor

Gençlerbirliği Antalyaspor karşılaşması 09 Mart Pazartesi günü saat 20.00’da Eryaman stadında oynanacaktır. Türkiye Süper Ligi 25.Hafta’da oynanacak olan bu maçın hakemi Halil Umut Meler’dir. Karşılaşma beIN SPORTS HD 1 kanalında canlı olarak yayınlanacaktır.

İki takımın son 10 karşılaşmasında iki takımda 3 kez galip gelirken, 4 karşılaşma beraberlikle sonuçlanmıştır.

Sakat ve Cezalılar Listesi

Gençlerbirliği takımında Abdoulaye Diallo ve Bogdan Stancu’nun sakatlıkları devam etmektedir.
Antalyaspor’da Ondrej Celustka’nın sakatlığı devam etmektedir.

Muhtemel 11’ler

- OKU HABER, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.okuhaber.com/haber/3693591/turkiye-super-ligi-25hafta-karsilasmalari-6-9-mart