TV de Bugün Ne Var? TV Programları ve 7 Mart 2020 (Cumartesi) TV Rehberi

Cumartesi akşamı sizler için önemli bir akşam olabilir. Hafta sonunun ilk günü olan Cumartesi akşamı dizileri ya da filmleri insanların vakit geçirmesini sağlamakta. TV de Bugün Ne Var? Bugün Ne İzleyebilirim? diye merak ediyorsanız eğer, İşte TV Programları ve 7 Mart 2020 (Cumartesi) TV Rehberi... 

TV de Bugün Ne Var? TV Programları ve 7 Mart 2020 (Cumartesi) TV Rehberi

Hafta sonu evde canım sıkılacak diye kös kös düşünüyormusunuz. Yarın dışarı çıksam napacağım ki deyip televizyonda ne var diye mi merak ediyorsunuz? Merak etmeyin Cumartesi günü tv de tam size göre diziler var. Ben dizi değil de film izlemek istiyorum diyenler merak etmeyin! Sizler için cumartesi tv de romantik filmler, komedi dizileri ve bir çok konuya sahip programlar mevcut. Sizlerin buna kolaylıkla ulaşıp karar vermeniz için işte 7 Mart 2020 (Cumartesi) TV Yayın Akışı... 

7 Mart 2020 (Cumartesi) TV Rehberi Film

1- Pasifik Savaşı 2 (Star TV) 

Harika bir animasyon filmi izlemeye hazır mısınız? Macera ve korku dolu bir film olan Pasifik Savaşı 2 filmi türkçe dublajıyla ekranlarda olacak. Cumartesi akşamını keyifli bir şekilde geçirmek isteyenler için harika bir seçim olacak Pasifik Savaşı 2 filmi bu akşam saat 20.00 da Star TV ekranlarında olacak. Seyircisine iyi seyirler dileriz. 

7 Mart 2020 (Cumartesi) TV Rehberi Dizi 

1- Zümrüdüanka (FOX)

FOX TV ekranlarında 7. bölümünün yayınlanacağı Zümrüdüanka dizisi bu akşam yeni bölümüyle ekranlarda olacak. Gerek aşk, gerek ise dram tarzında olayların olması nedeniyle oldukça ilgi çekici olan Zümrüdüanka dizisi bu akşam saat 20.00 da FOX TV ekranlarında olacak. 

2- Kuzey Yıldızı İlk Aşk (Show TV) 

Bu akşam 24. bölümünün yayınlanacağı Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi evinizi şenlendirmeye devam ediyor. İki deli aşığın hayat hikayesine şahit olmaya hazır mısınız? Bu akşam yeni bölümünün yayınlanacağı Kuzey Yıldızı ilk aşk dizisini saat 20.00 da Show TV ekranlarından izleyebilirsiniz.  

3- Hizmetçiler (Kanal D) 

Yeni dizileri ekranlarda görmek televizyon başında vakit geçirmeyi seven kişiler için önem arz etmektedir. Bu akşam da Kanal D ekranlarında yeni dizi başlıyor! Saat 20.00 da Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Hizmetçiler dizisi güzel bir dram dizisine benziyor. Şimdiden iyi seyirler. 

7 Mart 2020 (Cumartesi) TV Rehberi TV Programı 

1- Survivor (tv8) 

Acun Ilıcalı tarafından yayın hayatına başlamış olan Survivor bu hafta 13. Bölümüyle tv8 ekranlarında olacak. Oldukça ürkütücü olan bu bölümde siz de maceralı anlar yaşayabilirsiniz. Bu zamana kadar yayın hayatına devam eden Survivor bu akşam saat 20.00 da tv8 ekranlarında olacak. İyi seyirler dileriz. 

- OKU HABER, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://www.okuhaber.com/haber/3694082/tv-de-bugun-ne-var-tv-programlari-ve-7-mart-2020-cumartesi-tv-rehberi