Samsung Galaxy S10 Ekran Görüntüsü Alma Ekran Görüntüsü Alma Kolay Yolları

Yeni çıkan Samsung Galaxy S10 telefonların hepsi tasarımları ile kullanıcıların beğenisini topladı. Her sene değişen tasarımları nedeniyle telefonda yapılan bir kaç özellik değişibiliyor. En çok kullanılan özelliklerden olan ekran görüntüsü alma, bu telefonlarla ekran görüntüsü almayı kolaylaştırıyor ve bunu yapmanın birkaç yolu bulunuyor.

Aslında hepsi aşağı yukarı aynı sonucu veren yöntemden birini seçebilirsiniz. Bazıları tüm Android akıllı telefonlarda çalışır, diğerleri ise Samsung Galaxy cep telefonlarına özeldir, sizler için Samsung Galaxy S10 ekran görüntüsü alma konusunu derledik.

Samsung Galaxy S10'da Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?

Çoğu telefonda, ekran görüntüsü basit bir düğme kombinasyonu ile sınırlıdır , ancak Samsung telefonlarda her şeyi yapmanın ve her şeyi kullanmanıza izin vermenin birkaç yoluna bulunmaktadır. Ekran görüntüsü için bir kaç yöntem bulunmaktadır.

1 - Fiziksel Tuş ile Ekran Görüntüsü Alma

Telefonunuzun ekran görüntüsünü alma "orijinal" veya en azından en normal yolu, günümüzde diğer birçok Android telefonla aynı kombinasyona uyan bir düğme kombinasyonu kullanmaktır.

2 - Avuç içi ile Ekran Görüntüsü Alma

Samsung Galaxy S10 için çok sayıda hareket komutları bulunuyor. Ekran fotoğrafı alma içinde avuç içi yöntemi bulunmaktadır, ancak kullanmaya çalışmadan önce açık olduğundan emin olun.

Bu kolay el hareketi sayesinde iki tuşu baskmak zorunda kalmadan avucunuzu içini kaydırarak, rahat bir şekilde Samsung Galaxy S10 'da ekran görüntüsü alabilirsiniz.

Samsung Galaxy S10 Ekran Görüntüsü Alma ( Video )

- OKU HABER, Bilim ve Teknik bölümünde yayınlandı
https://www.okuhaber.com/haber/4129537/samsung-galaxy-s10-ekran-goruntusu-alma-ekran-goruntusu-alma-kolay-yollari