Canlı Sohbetler İçin Netflix ve Instagram Harekete Geçti

Karantina günlerinde canlı sohbetler eşliğinde keyifli vakit geçirmek ister misiniz? Eğer cevabınız evetse evinize geliyor.

Canlı kamera sohbetleri ile Netflix platformunun yıldızları her Perşembe yayın yapıyor olacak. Özellikle Netflix platformunda yayınlanan gençlik ve yetişkin dizilerinin başrolleri Instagram canlı yayınları ile evinize gelecek. Canlı sohbet hatları sayesinde hayranı olduğunuz ünlü isimlerin sohbetlerine dahil olabilirsiniz. Instagram üzerinden yayınlanan canlı sohbet kamera özelliği sayesinde karantina günlerinizi dolu dolu geçirebilirsiniz.

Koronavirüse Dikkat Çeken Konuşmalar


Canlı sohbetler için özel olarak seçilen ünlü isimler, genellikle karantina dönemi hakkında konuşacaklar. Instagram üzerinden canlı sohbet et özelliği ile karşımıza gelen başrol oyuncuları, sosyal mesafe ve el temizliği gibi konulara da değinecekler.

Son döneme damga vuran Netflix yapımlarının sevilen oyuncuları, insanları daha fazla bilinçlendirmek adına da çeşitli aktiviteler düzenleyecekler.

Netflix, karantina dönemlerini daha çekilebilir bir hale getirmek adına Instagram’ın canlı telefon sohbetleri özelliğinden faydalanmak istedi. Bu durum da ortaya keyifli ve bilinçlendirici sohbetler zincirini çıkarttı. Her haftanın Perşembe günü platformda yer alan oyuncuların canlı sohbetlerine katılım sağlayabilirsiniz.

Karantina Döneminin En Popüler Eğlencesi Canlı Sohbetler

Pek çok ünlü isim canlı sohbetler sayesinde hayranları ile bir araya gelmeye özen gösteriyor. Bu durum karantina öncesi dönemde de popüler olsa da karantina ile birlikte neredeyse tüm ünlüler bu furyaya katıldı. Ünlü isimler, canlı sohbet telefon özelliğini de kullanarak Instagram üzerinden sevenleri ile buluşuyor.

Ortak canlı yayınlara katılan ünlü isimlerin muhabbetlerini Instagram hesabı olan tüm katılımcılar izleyebiliyor. Bu sayede sevilen isimlerin birlikte yaptıkları sıcak sohbetlere de tanık olunabiliyor.

Dünyanın en popüler fotoğraf paylaşım uygulaması olan Instagram da bu sayede bazı özel adımlar atmaya başladı. Instagram üzerinden yapılan canlı yayınlara her geçen gün yeni fikirler eklenmeye devam ediyor.

Netflix ve Instagram ortak projesi de işte bu noktada ortaya çıkan ve popüler olmaya aday projelerden yalnızca biri.

Canlı Sohbetlere Nasıl Katılabilirsiniz?


Canlı sohbetler üzerinden keyifli ve bilgilendirici konuşmalara katılım sağlamak da oldukça kolay. Bunun için ilk önce bir Instagram hesabınız olması gerekiyor. Eğer hali hazırda bir Instagram hesabınız varsa sevdiğiniz ve takip ettiğiniz hesapların canlı yayınlarına katılım sağlayabilirsiniz.

Eğer Instagram hesabınız yoksa mail adresiniz ya da Facebook hesabınız ile kendinize bir Instagram hesabı oluşturabilirsiniz. Dünyanın en sevilen paylaşım platformlarından olan Instagram, uzun yıllardır sosyal medya alanında popülerliğini katlamaya devam ediyor.

Instagram hesabınızı oluşturduktan sonra sevdiğiniz isimleri ya da yakınlarınızı takip etmeye başlayabilirsiniz. Bu sayede eğer sevdiğiniz isimler canlı yayın açmışlarsa bunun bildirimi anında size gelecektir. Siz de o isimlerin hesabından canlı yayınlara katılım sağlayabilir ve o kişilere yorum atabilirsiniz.

Netflix canlı yayınlarına katılım sağlamak için de Netflix’in Instagram hesabını takibe almanız tavsiye ediliyor.

Canlı Sohbetlere Katılacak Ünlü İsimler

Canlı sohbetler için katılım sağlayacak ünlü isimlerin başında Caleb McLaughlin ve Jerry Harris gibi isimler geliyor. Aynı zamanda farklı canlı yayınlar için de Noah Centino ve Lana Condor gibi ünlü isimlerle de anlaşıldı.

Yukarıda bahsi geçen isimlerin her biri her hafta uzman kişiler ile çeşitli sohbetler düzenleyecekler. Ünlü isimlere eşlik edecek olan uzmanlar da akıl sağlığı kuruluşlarında görev yapan kişilerden oluşacak.

Gençlerin ve yetişkinlerin karantina döneminde akıl sağlıklarını korumaları için hem ünlü isimler hem de uzman kişiler çeşitli tavsiyelerde bulunacaklar. Bu sayede karantina döneminin ve virüs korkusunun daha rahat atlatılmasına yardımcı olunacak.

Bu yazımızda sitemiz için Netflix ve Instagram üzerinden canlı sohbet tel haberini derledik. Türkiye Netflix üzerinden de canlı olarak herhangi bir görüntülü konuşma etkinliğine katılabilirsiniz. Rastgele görüntülü sohbet ve kameralı sohbet için de sohbet siteleri ve chat odalarını deneyebilirsiniz. Sohbet etmek için mobil sohbet ya da görüntülü chat gibi sohbet sitesi içeriklerine de bakabilirsiniz. Canlı chat video için de bir sohbet özelliğinden faydalanabilirsiniz.

- OKU HABER, Güncel bölümünde yayınlandı
https://www.okuhaber.com/haber/4148271/canli-sohbetler-icin-netflix-ve-instagram-harekete-gecti