Ryon Donk'un Büyük Annesi Koronavirüsü Nedeniyle Yaşamını Yitirdi!

Gerek Asya gerek Avrupa başta olmak üzere tüm dünyada korona nedeniyle hayatını kaybedenlerin sayısı günden düne artarken koronavirüsü bir can daha aldı. Bu güne kadar sayısız can alan Koronavirüs salgını sebebiyle bu kez de süper ligin Galatasaraylı futbolcusu  Ryan Donk’un büyükannesi hayatını kaybetti.

Ryan Donk Büyük Annesinin Ardından Neler Söyledi?

Ryan Donk İnstagram’dan yaptığı paylaşımla büyükannesinin coronavirüs nedeniyle hayatını kaybettiğini bildirdi. Paylaşımda büyükannesinin fotoğrafını da ekleyen Ryan Donk büyük annesinin ardından şu sözleri kullandı:

“ Harika bir büyük annemiz vardı. Bu korkunç hastalık onu bizden çok erken ayırdı ama onun bizi her zaman göreceğini biliyorum. Bedenen yanımızda olmasan da sonsuza kadar kalbimizde yaşayacaksın. Seninle hep gurur duyacağız…”

Manchester City Teknik Direktörü olan Pep Guardiola’nın annesi de geçtiğimiz günlerde hayatını kaybetmişti. Ayrıca spor camiasından NBA takımlarından birisi olan Minnesota Timberwolves basketbol oyuncusu Karl Anthony Towns’un annesi de yine Corona virüsü nedeniyle hayatını kaybedenlerin arasında bulunuyor.

Geçtiğimiz günlerde de ülkemizde spor camiasından tanınmış kişilerde de yeni tip corona virüs görülmüştü.

- OKU HABER, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.okuhaber.com/haber/4304227/ryon-donkun-buyuk-annesi-koronavirusu-nedeniyle-yasamini-yitirdi