Fatih Terim, Hasan Şaş ve Ümit Davala ile Yollarını Ayırıyor!

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Hasan Şaş ve Ümit Davala ile yollarını ayırıyor. Terim, yeni sezon planlaması için düzenlediği toplantıya iki yardımcısını da çağırmadı. Levent Şahin’in katıldığı toplantıda Hasan Şaş ve Ümit Davala bulunmadı. Fatih Terim’in ise yardımcılarını değiştireceği bildirildi.

Yeni sezon için çalışmalarını sürdüren Terim, koronavirüs nedeniyle lige ara verilen zamanları değerlendirmeye başladı. Yeni sezon için projeler üzerine çalışmalar ve toplantılar yapan Galatasaray Teknik Direktörü 'nün yanında Hasan Şaş ve Ümit Davala’nın yer almadığı görüldü. Toplantılarda Hasan Şaş ve Ümit Davala’nın görülmemesi üzerine Terim’in yardımcılarının önümüzdeki sezonda bulunmayacakları ifade edildi.

Hande Sümertaş Ayrıldı! Riera ‘Görüşüyoruz’ Açıklaması Yaptı!

Yeni sezon için Galatasaray’da yeni yapılandırmaya giden ve tam anlamıyla bir değişim planlayan Teknik adam, Hande Sümertaş ile de yollarını ayırmıştı. Bunun üzerine Sümertaş’ın istifa ettiği bildirilmişti. Levent Şahin’in kulübede kalacağı ifade edilirken iki yardımcısının yerine başka teknik kişiler alacağı belirtildi.

Ümit Davala ve Hasan Şaş ile ilgili neden bu şekilde karar verildiği ise henüz aydınlanmış değil. Her ne kadar sezon içerisinde birkaç kez yaşanılan olumsuzluklar neticesinde Hasan Şaş istifa etmiş olsa da Hasan Şaş’ın bu kararı Fatih Terim tarafından geri çevrilmişti. Diğer taraftan ise Riera,

Koronavirüs salgını olmasaydı, Terim'in yardımcısı olmak için görüşüyorduk”

açıklaması yaptı. Hasan Şaş ve Ümit Davala'nın yerine kimin geleceği ise henüz netlik kazanmadı.

- OKU HABER, Güncel bölümünde yayınlandı
https://www.okuhaber.com/haber/4315550/fatih-terim-hasan-sas-ve-umit-davala-ile-yollarini-ayiriyor