Survivor 2020 Büyük Gün Beklenen Voleybol Maçı

Survivor 2020 heyecanı kaldığı yerden devam ediyor. Haftalardır konuşulan voleybol oyunu bugün oynandı. Geçtiğimiz hafta oynanan oyunda Acun Medya takımı oyunu kazanmıştı. Bu galibiyetin üzerine gönüllüler takımından Evrim sinir krizleri geçirmiş, uyuyamamıştı.

Ardından Acun Ilıcalı maçı değerlendirirken yarışmacılar ve Acun arasında bir iddia geçmişti. Voleybolcu Survivor Nisa yeni bir maç teklifinde bulunmuştu. O büyük maç bugün oynandı ve kazanan kim oldu? Maçın ve bölümün ayrıntıları sizlerle…

Survivor 2020 Voleybol Maçını Hangi Takım Kazandı?

Survivor 2020 62. bölümde çok renkli dakikalar yaşandı. Geçtiğimiz haftalarda Acun Ilıcalı ve yarışmacılar arasında büyük bir iddia yaşanmıştı. Bugün o iddianın oyunu oynandı. Kazanacağından çok emin olan Survivor Evrim’den olay sözler geldi. İşte ayrıntılar!

Voleybol maçı önceden planlanan takımlarda yarışmacılardan Sercan, Nisa ve Evrim, Acun Medya takımından ise Acun Ilıcalı ve voleybolla alakası olmayan iki kişi ile oynanacaktı. Yaşadığı sakatlık sonucunda Sercan oyunda yer alamayacağı için Nisa ve Evrim’e karşı Acun Ilıcalı ve İrem Kanan oynadı.

Oyunun ödülü ise abur cubur sepetiydi. Kazanan takımı destekleyen yarışmacılar da ödülden faydalanacaktı.

VoleyboldaDevrim NisaEvrim

Oyun başlamadan önce Survivor Evrim çok iddialı bir şekilde Acun Ilıcalı ve İrem abiyi yoracağız, üzeceğiz ve kazanan biz olacağız dedi. Çok rahat yeneriz diyerek ekledi. Takım arkadaşlarına ise karşı tarafı tutun yemek yemenizi istiyorum ama aç kalacaksınız dedi.

Takım arkadaşları ve diğer tüm yarışmacılar Acun Medya’nın kazanacağını düşünüyordu. Acun Ilıcalı maç öncesi hangi takımı tuttuklarını sordu ve Survivor’da bir ilk yaşandı.

Tüm yarışmacılar Acun Medya takımını tuttuğunu söyledi ve komik dakikalar yaşandı. Daha sonra Cemal Can her şeye rağmen açlığa rağmen ben kızları tutuyorum dedi ve son anda saf değiştirdi.

Heyecanlı oyun başladı. Nisa ve Evrim canla başla oyuna sarıldı. Adeta profesyonel bir maç gibi olan bu maç seyircileri çok heyecanlandırdı. Evrim ve Nisa çok çabaladı fakat 3 setlik bu maçın ilk setini Acun Medya, ikinci ve üçüncü setleri Survivor 2020 takımı, son iki seti ise yine Acun Medya takımı kazandı. Ve maç sonunda 3-2 skorla maçı Acun Medya takımı galip geldi.

VoleyboldaDevrim NisaEvrim sloganı ile yola çıktıkları bu serüven maalesef Acun Medya engeline takıldı. Büyük bir oyun ortaya koysalar da, oyunu kaybetmekten kurtulamadılar.

Survivor 2020 Büyük Maç Sonrası Zor Karar

Maçın ardından renkli dakikalar yaşandı. Acun Ilıcalı çok büyük çaba gösteren Survivor 2020 takımına da bir jest yaptı ve ödülden isterlerse alabileceklerini söyledi.

Bunun üzerine gurur yapan Survivor Evrim ve Survivor Nisa içleri erise de ödülü kabul etmediklerini söyledi. Cemal Can ısrarla ödülü almalarını istedi ama Evrim ve Nisa ödülü kabul etmedi.

Ünlüler takımından Mert, Evrim ve Nisa’ya çok güzel oynadınız harikaydınız demesi üzerine Survivor Evrim “Senin adın bundan sonra bukalemun olsun yaa vallahi” diyerek tepki verdi.

Evrim bu yenilgiyi de kabul etmedi ve yine bir maç istediğini söyledi. Bunun üzerine Acun Ilıcalı bitti artık şimdi sıra diğer yarışmacılarla olan mücadelemde dedi.

İşte survivor 2020 Ünlüler gönüllüler programında bu olaylar yaşanırken fan grupları da sosyal medyadan desteklerini artırdılar. Twitter da VoleyboldaDevrim NisaEvrim etiketi ile binlerce tweet atıldı. Tweetler de Nisa ve Evrime destek mesajları yağdı.

Yeni bölüm şimdiden merakla bekleniyor. Ödül oyununun hangi takım kazandı? İlk eleme adayı kim olacak? Barış murat yağcı, Yunus emre, mert Öcal ne yapacak? Dokunulmazlık oyunun kim kazandı? Hepsi yeni bölümde cevap bulacak.

- OKU HABER, Güncel bölümünde yayınlandı
https://www.okuhaber.com/haber/4317461/survivor-2020-buyuk-gun-beklenen-voleybol-maci