Ve Bu da Oldu! Enes Batur YouTube’da Geçildi...

Son yıllarda yaşadığı büyük yükseliş ile “YouTube” denildiğinde, Türkiye’de en başta ismi anılan Enes Batur, sahip olduğu önemli bir unvanını kaybetti.

YouTube platformunda, son birkaç yıldır “ Bireysel Kanal” açısından en yüksek abone sayısına sahip olan Enes Batur en sonunda geçildi.

Enes Batur Zirveyi Kaybetti

Türkiye’nin belki de en çok tanınan Youtube Fenomeni Enes Batur , abone sayısı açısından zirvedeki yerini kaybetti. Bir çocuk kanalına geçilen Enes Batur’un şu an için 12,7 milyon abonesi bulunuyor.

14,2 Milyon Abone

Enes Batur’u geçerek, Türkiye’de bireysel kanal olarak en yüksek abone sayısına ulaşan Oyuncak Avı isimli kanalın ise 14,2 milyon abonesi bulunuyor. Oyuncak avı ayrıca, bireysel bir kanal olmayan ve 16,9 milyon aboneye sahip netd müzik kanalının ardından, YouTube Türkiye bazında en çok abonesi bulunan 2. kanal durumuna da yükseldi.

Bu yeni gelişme ile birlikte, eğlence içerikli videolarıyla YouTube üzerinde başlayan macerasını beyazperdeye de taşıyarak başarısını taçlandıran Enes Batur, kendisi için çok önemli bir unvanı yitirmiş oldu.

- OKU HABER, Magazin bölümünde yayınlandı
https://www.okuhaber.com/haber/4322372/ve-bu-da-oldu-enes-batur-youtubeda-gecildi