Cirque Du Soleil Gösterisi Ücretsiz İzleme Fırsatı! 3200 TL Değerindeki Sirk İnternette!

Tüm dünyanın etkilendiği Korona Virüs sebebi ile tiyatro, sinema, gösteriler de iptal edildi. İptal edilen etkinliklerin bazıları virüs sebebi ile evden çıkamayan insanlar için sanal ortamdan izleme fırsatı sundu. Bu gösterilerden biri de dünyaca ünlü Cirque Du Soleil oldu. 3200 TL’ye kadar olan bilet fiyatları ile izleyenleri büyüleyen sirk gösterisi ücretsiz olarak izleyiciye sunuldu. Cirque Du Soleil gösterisi nedir, ne zamana kadar ücretsiz olarak izlenebilecek? İşte ayrıntılar

Cirque Du Soleil İzle Karantinanın Tadını Çıkar

Cirque Du Soleil tam anlamıyla izleyenleri hayal dünyasına götüren görsel bir şölendir. İzleyenleri büyüleyen Dünyaca ünlü sirk gösterisi bugüne kadar 300’den fazla şehirde sahnelendi. İzleyenler tarafından çok beğenilen profesyonel sirk gösterisi her yıl izlenme rekoru kırıyor.

Gösterinin güzelliğinin yanında bilet fiyatları da dudak uçuklatıyor. Gösteri, fiyatı 460 doları bulan biletlere rağmen çok büyük bir izleyici kitlesine sahiptir.

Bu sene Koronavirüs sebebi ile tüm dünyanın eve kapanmasıyla tüm etkinlikler online olarak izlenmek zorunda kalındı. Cirque Du Soleil de Las Vegas Bellagio Hotel ’den yayınlanan gösterisi ile tüm izleyicilerine ücretsiz bir görsel şölen sundu.

Müzikleriyle, danslarıyla, organizasyonuyla muhteşem bir görsel şölene hazırlıklı olun. Sanat severler için kaçırılmayacak bir fırsat olan bu ücretsiz şöleni siz de hiçbir ücret ödemeden evinizin rahatlığında izleyebilirsiniz.

Ne kadar süre ücretsiz olarak gösterimde kalacağı bilinmeyen sirk gösterisini en kısa zamanda izlemenizi tavsiye ederiz. İzleyenleri hayalden hayale sürükleyen yaklaşık 1,30 saat süren bu sirk gösterisini kaçırmayın!

Cirque Du Soleil de Las Vegas Bellagio Hotel Gösterisini izlemek için tıklayınız

- OKU HABER, Güncel bölümünde yayınlandı
https://www.okuhaber.com/haber/4325999/cirque-du-soleil-gosterisi-ucretsiz-izleme-firsati-3200-tl-degerindeki-sirk-internette