Survivor 2020 67. Bölüm Eleme Heyecanı

Survivor 2020, çeyrek finale az bir süre kala izleyenleri heyecanlandırmaya devam ediyor. Adaya veda eden isimler bir bir belli olurken yarışmacı sayıları da gittikçe azalıyor. Survivor ünlüler gönüllüler sezonunda bu gece eleme olayı ile sarsıldı.

Geçtiğimiz günlerde oynanan dokunulmazlık oyunu sonrası 2 takımdan da eleme adayı çıkmıştı. Bugün halk sms oylaması ile yeni eleme adayları da belli olacaktı ve en az sms oyu alan adaya veda edecekti. Survivor’da adaya veda eden isim kim oldu?

Survivor 2020 67.Bölüm İletişim Ödül Oyununu Hangi Takım Kazandı?

2020 Ünlüler gönüllüler de bugün çok önemli bir iletişim oyunu yaşadı. Çok eğlenceli bir oyunla aileleri ile görüşmek için yarışan yarışmacılar izleyenleri çok heyecanlandırdı. İletişim oyununu hangi takım kazandı? İşte yaşanan o anlar!

Bugün ki iletişim oyunu kumda futbol maçıydı. Oyun için sahaya her takımdan ikişer oyuncu çıktı ve kıyasıya mücadele ettiler. Ünlüler takımı ve gönüllüler takımı arasında herkes büyük katılım gösterdi. Futbol ile geçmişi olan veya olmayan tüm yarışmacılar adeta gerçek bir futbol maçı yapar gibi izleyenleri ekrana kilitlediler.

Toplam iki maç oynandı ve her maçta 10 sayıya ulaşan kazanacaktı. Dün malikane ödülünü kaybeden ünlüler takımı bugün büyük bir özveriyle mücadele ettiler ve 2 maçlık oyunda ilk oyunu 10-5 skorla ikinci oyunu ise 10-8 skorla ünlüler takımı kazandı. Gönüllüler takımı iletişim oyununu kazanamadıkları için üzülse de motivasyonlarını bozmadılar.

Survivor 2020 Sosyal Medya Oyununu Kim Kazanacak?

Survivor’da bu sezon bir değişiklik yapıldı ve takımlar arasında haftalık ödüllü sosyal medya oyunları düzenlenmesi kararı alındı. Bu oyunlara göre her iki takımada görevler veriliyor daha sonra Acun Medya sitesinden oylama yapılıyordu. Geçtiğimiz oyunda resim yapma yarışmasını Gönüllüler Takımı kazanmıştı.

Bu hafta ise yepyeni bir yarışma ile takımlar herhangi bir şarkıya söz uydurup söyleyecekti. Bu videolara Acun Medya’dan yapılan oylama sonuçları ile birinci belirlenecek. Her iki takımın da performansında renkli dakikalar yaşandı.

Sizler de desteklediğiniz takıma oy vermek istiyorsanız Acun Medya internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Bakalım hangi takım kazanacak?

Survivor 2020 67. Bölüm Ada Konseyinde Hangi İsim Elendi?

Survivor Türkiye Ünlüler Gönüllüler devam ederken elemeler de heyecanla devam ediyordu. Dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler takımı ve ünlüler takımı birer eleme adayı için isim yazmışlardı. O isimler sonucunda ilk eleme adayı gönüllüler takımından Berkan, ünlüler takımından ise Mert Öcal olmuştu.

Bugün gerçekleşen ada konseyinde yeni eleme adayları ile birlikte yapılan sms oylamasına göre 1 yarışmacı adaya veda edecekti. Adaya veda eden isim kim oldu?

Daha önce eleme adayı olarak çıkan ünlüler takımından Mert Öcal sms oylamasında birinci olduğu için eleme adaylığı düştü. Bunun yerine sms oylamasında 3. Olan isim Aycan bir eleme adayı çıkarmak zorunda kaldı.

Aycan sms oyunun yüksek olduğunu düşündüğü için Elif’in adını söyledi. Mert ise eleme adayı olarak Yunus Emre’yi çıkardı. Ersin Korkut ise üzülerek Aşkım’ın adını söyledi.

Gönüllüler takımından kız ismi söyleyemeyecekleri için erkek aday söylemeleri gerekiyordu. Kalan yarışmacılardan 2 kişi olduğu için Cemal Can ve Yasin Obuz direkt eleme adayı olarak potaya girdi.

Eleme Heyecanı Yaşandı!

Eleme adaylarının belirlenmesinin ardından kimin eleneceği büyük bir merak konusu oldu. Acun Ilıcalı halk sms oylamasında en az oy alan yarışmacıyı açıkladı ve ünlüler takımından Aşkım Burçe Tunay yarışmadan elendi. Arkadaşlarına kızgın olmadığını, Survivor’da yarıştığı için çok mutlu olduğunu söyleyen Aşkım takım arkadaşları ile vedalaşarak adaya veda etti.

Survivor 2020 12. Hafta Sms Sıralaması

12.Hafta sms sıralaması acun medya sitesinde olan sıralamaya göre iki takımın da listesi belirlenmişti. İşte sms oylamasına göre yarışmacıların sıralamaları!

Gönüllüler Takımı 12. Hafta Sms Sıralaması

 1. Barış murat yağcı
 2. Ardahan
 3. Berkan
 4. Nisa
 5. Yasin Obuz
 6. Cemal Can
 7. Evrim

Ünlüler Takımı 12. Hafta Sms Sıralaması

 1. Ersin Korkut
 2. Mert Öcal
 3. Aycan
 4. Yunus Emre
 5. Elif
 6. Aşkım Burçem Tunay
 7. Sercan

Survivor 2020 çok heyecanlı bir bölümü daha geride bıraktı. Gelecek bölümde ünlüler takımında yarışmacılar arasında gerginlik yaşanıyor. Mert’in ada konseyinde yaptığı strateji arkadaşları tarafından eleştiriliyor. Yeni bölüm çok merak ediliyor. Bakalım neler yaşanacak! Yepyeni bölümler için takipte kalın!

Geçmiş bölümlerde yaşanan olayları kaçıranlar bir önceki bölüm yazılarımıza bakabilirler. Geçmiş bölümlerde ödül oyununu kim kazandı? Yarışmacılar arasında neler yaşandı? Tüm detayları okuyabilirsiniz. Elenen Aşkım Burçem Tunay kaç yaşında, kimdir gibi sorular için de Aşkım yazımızı okuyabilirsiniz.

- OKU HABER, Televizyon Dünyası bölümünde yayınlandı
https://www.okuhaber.com/haber/4331625/survivor-2020-67-bolum-eleme-heyecani