John Krasinski YouTube Kanalı Açtı! Sadece İyi Haberler Verdiği Kanalına Ünlüler Yağdı!

John Krasinski YouTube kanalı açtı. YouTube kanalında sadece iyi haberlere yer veriyor. Krasinski YouTube kanalına SomeGoodNews adını verdi. Brad Pitt, Steven Spielberg, Opfrah Winfrey ve Martha Stewart gibi daha birçok ünlüyü SomeGoodNews Youtube Kanalında görebilme imkanına sahip olabilirsiniz. Üstelik yayına katılan ünlüler kendi ev halleriyle yayında bulunuyorlar.

Krasinski’nin Youtube Kanalı

Dünyadan iyi ve eğlenceli haberlerin yer aldığı yayınlarda The Office dizisinde dizisinde oynayan John Krasinski takım elbisesi ve kravatlı haliyle de haber bülteni sunuyor. Yaptığı iyi haberler programında sadece ünlüler bulunmuyor. Krasinski, SomeGoodNews izlerken keyif alacağınız programlarında Uluslararası Uzay İstasyonu astronotlarını veya Pakistanlı insan hakları aktivistini de görebilmeniz mümkün olabiliyor.

Krasinski’nin Youtube kanalının abone sayısı ise 2 milyondan fazla kişiden oluşuyor.

John Krasinski Kimdir?

John Krasinski Kimdir? John Krasinski, Amerika lı bir oyuncu, yönetmen ve aynı zamanda da bir yazardır. 1979 yılında dünyaya gelen Krasinski, NBC'nin sevilen dizisi The Office'de Jim Halpert karakterini canlandırmıştır ve canlandırdığı bu rol ile tanınmıştır. 

Hazel ve Violet isimlerinde 2 çocuğu olan Krasinski, 2010 yılında Emily Blunt ile evlenmiştir. 2006 ve 2007 yıllarında Screen Actors Guild Awards grubunda Komedi Dizileri Grup Olarak Üstün Performans Ödülünü kazanmıştır. Aynı ödüle 2008 ve 2009 yıllarında da aday gösterilmiştir. 

- OKU HABER, Dünyadan Haberler bölümünde yayınlandı
https://www.okuhaber.com/haber/4349481/john-krasinski-youtube-kanali-acti-sadece-iyi-haberler-verdigi-kanalina-unluler-yagdi