İBB'den Marmaray Metro İstasyonu Kalabalığı Videosuyla Trollenen Metin Külünk'e Yanıt

AK Parti'den bir dönem milletvekilliği yapmış Metin Külünk Twiitter hesabından Marmaray istasyonundaki kalabalık görüntüsünü paylaşarak eleştirilerde bulundu. Metin Külünk Twitter paylaşımında:

Külünk, videoyu paylaşırken “Burası İstanbul/Marmaray. Bu nasıl bir ciddiyetsizlik ve de nasıl bir aymazlıktır” şeklinde eleştirisini yazdı.

Metin Külünk'ün İstanbul Büyükşehir Belediyesine yönelik eleştirisine, Belediyenin resmi Twitter hesabından hemen bir cevap geldi.

İstanbul Büyükşehir Belediyesinin Twitter Yanıtı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Resmi Twitter Beyaz Masa hesabından Metin Külünk'e cevaben yanıt verildi. Büyükşehir Belediyesinin yanıtında:

“Metin Bey Merhaba, Marmaray işletmesi Ulaştırma Bakanlığı TCDD tarafından yapılmakta olup, Marmaray ile iletişime geçmenizi rica ederiz. İyi günler dileriz” denildi.

Metin Külünk'ün yaşadığı sosyal medya kazası sonrası henüz bir açıklama yapılmazken, sosyal medya takipçileri konuyu bir hayli gündeme almış gözüküyor...

- OKU HABER, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://www.okuhaber.com/haber/4365656/ibbden-marmaray-metro-istasyonu-kalabaligi-videosuyla-trollenen-metin-kulunke-yanit