Laf Sokucu Sözler İle Karşınızdakini Dumur Edin!

İnsan bazen kendini ifade edecek cümleler bulamaz, bulsa da karşısındaki bunu pek anlamaz. İşte burada laf sokucu sözler devreye girer. Bazen milyonlarca cümlenin anlatamayacağını tek bir laf anlatır! Laf sokucu sözler ile hem deşarj olacaksınız, hem de karşınızda kişiye söylemek istediğinizi en kısa yoldan anlatacaksınız. İşte, bu gibi durumlarda kullanabileceğiz lafı gediğine oturtan sözler!

Laf Sokucu Sözler


Birbirinden farklı laf sokucu sözler ile karşınızdakini dumura uğratacaksınız. Bu laf sokucu sözler isterseniz sosyal medyalarınız da kullanabilir, isterseniz söylemek istediğiniz kişiye mesaj olarak atabilir, dilerseniz de bu lafları söylemek istediğiniz kişilerin yüzüne söyleyebilirsiniz. Laf sokucu sözler ile sayfalarca söylemek istediğinizi tek bir cümle ile anlatabilirsiniz. İşte o harika laf sokucu sözler!

 

Laf sokucu sözleri sizler için derledik. Laf sokucu sözler kısa ancak unutulması zor olan sözlerdir. Eğer yeri geldiğinde bu sözleri kullanırsanız emin olun unutulmaz olursunuz.  Laf sokucu sözleri kısa tutmak istemiyor iseniz kendinizden de ekleme yaparak daha özgün hale getirebilirsiniz.

Laf Sokucu Sözler, Arkadaşa da söylenebilecek sözlerdir. Laf Sokucu Sözler 2019 listesinde de verdiğimiz sözler yer almaktadır. Unutmayın ki bu sözlerin modası asla geçmez. Dilerseniz Instagram Laf Sokucu Sözler araştırması yapabilirsiniz ya da bu sözleri instagram Bio’nuzda paylaşabilirsiniz. Ağır Kapak Sözler içeren bu yazımızda ki sözleri herkesin kaldıramayacağını unutmayın. Kapak Sözler Resimli şekilde isterseniz bunu çok kolay bir şekilde çeşitli fotoğraf düzenleme uygulamaları ile kendiniz yaratabilirsiniz. Laf Sokan sözler Tumblr da laf sokma konusunda oldukça ustadır. Dilerseniz buradan da bu sözlere ulaşabilirsiniz. Küfürlü laf sokmalar pek hoş olmadığı için sizlerle Anlamlı Laf Sokucu Sözler paylaştık.

 

 

- OKU HABER, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://www.okuhaber.com/haber/4783805/laf-sokucu-sozler-ile-karsinizdakini-dumur-edin