Survivor 2020 Son Bölümde Neler Oldu? 3 Haziran 2020 Survivor Özeti!

Survivor 2020 büyük bir heyecan ile devam ederken, Survivor son bölüm adada daha da heyecanlıydı. Başladığından bu zamana kadar aynı yöntemle ilerleyen Survivor, dün gece değişti. Hem yarışmacıları hem de izleyicileri heyecanlandıran bu değişiklik dün akşam Survivor sevenlerle buluştu. Yayınlanan son bölümde Survivor ‘da kalan 10 yarışmacı kendi aralarında yarış yaparak lider seçme kısmına gittiler.

Survivor 2020 Takım Kaptanları Seçildi!

Survivor 2020 takım kaptanları seçildi ve her bir yarışmacı olağanüstü bir performans sergiledi. Kaptanlık yarışında iki isim belli oldu. Sunucu ilk başta Survivor Cemal Can ’ı uyardı. Oyuncuları ciddiyete davet etti. Yarışmacılar kura ile eşleştiler tek tek performans yaparak, 41 saniyelik oyun olarak yarıştılar. Son beş kişi 30 saniyenin üzerinde performans sergiledikleri için elendiler.

Survivor Evrim, Survivor Yasin, Survivor Ardahan, Survivor Berkan ve Survivor Elif İlk oyunda elendiler. Survivor Cemal Can, Survivor Yunus Emre, Survivor Barış ve Survivor Sercan da 30 saniyenin altında performans gösterdiler. Bu yarışmacıların içinde en iyi performansı gösteren Cemal Can ve Sercan kazandı.

Böylelikle yeni kurulacak olan takımın kaptanı oldular. Oyunda müthiş bir performans sergilediler ve rakiplerine göre çok daha iyilerdi. Survivor 2020, önceki yıllara göre bu yıl çok farklı bir şekilde ilerlemektedir.

Survıvor 2020 de Takımlar Yeniden Belirleniyor!

Survivor 2020 de takım yeniden belirleniyor, Acun Ilıcalı ile konsey yapıldı. Takım kaptanlarından biri ünlü köşesine diğeri ise gönüllü köşesine otururken yarışmacılar ortada yer aldı. Artık kendi takımlarını seçme zamanı gelmişti ve konseyde İlk seçme hakkına sahip olacaklardı.

Survivor 2020 Avantaj Seçmesini Kim Kazanacak?

Survivor 2020 avantaj seçmesini kim kazanacak? Akıllarda bu soru ile oyun start aldı. Sercan ve Cemal Can avantaj seçmesi için parkurun başına geçtiler. Sunucunun nefesi kesilerek oyunu anlatması izleyicileri daha da heyecanlandırdı. Avantaj oyununu Survivor Sercan kazanarak ilk seçme hakkını elde etti.

Survivor Son Bölüm Adada Takım Kaptanları Kimi Seçti?

Survivor son bölüm adada takım kaptanları kimi seçti? Survivor Sercan ile seçimler başladı. İlk olarak Sercan, Ünlüler takımından eski arkadaşı elifi seçti. Sonra Survivor Cemal Can çok sevdiği arkadaşı Nisa’ yı seçerek takımına aldı. Sıra tekrar Sercan’ daydı ve hiç beklenmedik bir kararla Berkan’ı seçti. Sonra Cemal Can tekrar bir seçim yaparak yasını takıma aldı. Sercan tekrar seçim yaparken sağdıcım dediği Yunus Emre’ yi seçerek takımına aldı.

Sıra tekrar Cemal Can’ daydı ve babussuz takım olur mu diyerek Survivor Ardahan’ı seçti. Sercan evrimi seçer diye beklerken, önceden takım arkadaşımdı özlediğini düşünüyorum dedi ve barışı seçti. Son olarak evrim kaldı oda tekrar eski arkadaşlarıyla Cemal Can’ın takımına geçti ve böylelikle takımlar belirlenmiş oldu.

Sonuç olarak takımlar, Survivor 2020’nin ilk takımlarının aynısı oldu. Ünlülerden gönüllülere kim geçtiyse, eski takımlarına tekrar geçti. Gönüllülerden bir tek Yunus Emre, Ünlüler takımında de kaldı.

Gönüllüler takımı ise aynı yapısı ile sabit kaldı. Cemal Can performansa bakmaksızın tamamen duygusallığıyla karar vererek, kendi arkadaşlarını takımına aldı. Sercan ise duygusallığa kapılmayıp performansa önem vererek takım arkadaşlarını seçti.

Hangi takımın daha güçlü olduğu ise merak konusu oldu. Ayrıca geçen ki oyunda Berkan la Yunus Emre tartışmışlardı bugün Sercan bir atak yaparak yunus emreyle Berkan’ı takımına aldı. Bu durum ise gelecek oyunlarda ne olacağıyla ilgili izleyicilerde merak uyandırdı.

Seçilen takımlar arasında yarın ilk oyunlar oynanmaya başlayacak. Heyecanla beklenen yarışmalar devam edecek.

- OKU HABER, Televizyon Dünyası bölümünde yayınlandı
https://www.okuhaber.com/haber/4796351/survivor-2020-son-bolumde-neler-oldu-3-haziran-2020-survivor-ozeti