Zalim İstanbul Son Bölüm Kıyafetleri 37. Bölüm

Zalim İstanbul son bölüm kıyafetleri dizi başladıktan sonra burada bulabilirsiniz. Zalim İstanbul 37. Bölüm kıyafetleri ile kıyafetlerin markalarını sizler için derleyeceğiz. Zalim İstanbul dizisinin kısa bir özetini de film bittikten sonra buraya ekleyeceğiz. Cerenin kıyafetleri, Cenkin kıyafetleri, Damlanın kıyafetleri, Cemrenin kıyafetleri, Şenizin kıyafetleri, Oyanın kıyafetleri, Agah beyin kıyafetleri ve Nedimin kıyafetleri arasından sizce bu bölümde kim daha şıktı? İşte bu sorunun cevabını bulabilmek için önce dizimizi izleyelim, diziden hemen sonrada kıyafetleri ve markalarını ekleyelim.

Son Eklenen Zalim İstanbul 37. Bölüm Kıyafetleri

Kıyafetlerin markalarını buldukça fotoğraflara ekleyeceğiz. Bazen markalar günler sonrada bulunabilmektedir. Lütfen takipte kalın.

Zalim İstanbul 37. Bölüm Özeti

Şeniz hem yürümektedir hem de konuşabilmektedir. Bu arada Ceren köşkten kovulur ve intikam almak için Cemre'yi kullanır. Cemre'den bebeğini kendisine getirdiği takdirde, Cenk ve Nedim'in DNA rapor sonuçlarını Agah beye vermeyeceğiniz söyler. Cemre, Ceren'in bu sözlerine inanır ve bebeği getirmek için köşke gider. Köşkte davet Damla'nın şirket için düzenlediği davet vardır.

Köşkten bebeği almak üzereyken Ceren'de zarfların içesine DNA sonuçlarını ekler ve davetlilere dağıtması için köşkten bir hizmetliye zarfları verir. Hizmetli zarfları davetteki herkese dağıtır. Nedim, Cenk, Damla ve tüm aile ile birlikte davetlilerde aynı anda Cenk ile Nedim'in kardeş olduklarını öğrenir. Agah Bey kalp krizi geçirir. 

Zalim İstanbul 38. Bölüm Fragmanı

Zalim İstanbul 38. Bölüm fragmanı çıktı.

Zalim İstanbul Kıyafetleri 37. Bölüm

İşte, Zalim İstanbul 37 bölüm kıyafetleri!

- OKU HABER, Dizi Kıyafetleri bölümünde yayınlandı
https://www.okuhaber.com/foto/4812487/zalim-istanbul-son-bolum-kiyafetleri-37-bolum