34 Yaşındaki Genç Kadın Evinde Ölü Bulundu

Dün akşam saatlerinde Düzce'de yaşanan olay kenti üzüntüye boğdu. Bahçelievler Mahallesi, 5. Caddede eşi ile birlikte yaşadığı evde tek başına ölü bulunan Yasemin İlhan neden öldü ? Bir cinayete mi kurban gitti? 

Diyaliz Hastası idi

Yasemin İlhan ve eşi olay gecesi birlikte diyaliz tedavisi gördükleri hastaneye gitmişlerdi. Eşinden önce eve gelen genç kadına ulaşamayan eşi eve giremeyerek itfaiye ekibinden yardım talep etti. Genç kadının yerde yatan cansız bedeni ile karşılaşan genç koca ve itfaiye ekipleri 112 Acil ekiplerini çağırarak durumu bildirdi. 

Olay Yerinde İnceleme Yapıldı

Düzce'de genç kadın ölü bulundu. Eşi ve itfaiye ekipleri kadının cansız bedenini bulduklarında şoka uğradılar. Olay yerine çağırdıkları 112 Acil ekipleri olayı emniyete bildirirken, Düzce Nöbetçi Cumhuriyet Savcısı olay yerinde inceleme yaptı. Genç kadının cenazesi Düzce Adli Tıp Kurumu 'na nakledildi. Ölüm nedeni otopsi sonucunda belli olacak. 

Giresun'da Toprağa Verilecek

34 yaşındaki genç kadının cenazesi memleketi olan Giresun'da toprağa verilecek. Olayın henüz sonuçlanmaması ve incelemelerin henüz yeni başlaması nedeniyle cenaze işlemlerine otopsi sonrasında başlanacak. 

- OKU HABER, Yerel Haberler bölümünde yayınlandı
https://www.okuhaber.com/haber/4853122/34-yasindaki-genc-kadin-evinde-olu-bulundu