Şoför İş Makinasıyla Kurtarıldı! Akyazı'da Hafriyat Kamyonu ile Yük Kamyonu Birbirine Girdi!

D-100 karayolunun Akyazı bölümünde hafriyat kamyonu ile yük kamyonu birbirine girdi. Sac yüklü kamyon hafriyat kamyonuna çarptıktan sonra şarampole uçtu. Şarampole uçan araçta sıkışan kamyon şoförü 3 saatlik bir çalışma sonucunda kurtarılabildi.

Kaza Sonrası Şoför 3 Saatte Kurtarıldı!

Kaza, D-100 Karayolunda Akyazı beton yakınındaki Adapazarı yönünde oldu. Murat Şahin kontrolünde olan 76 TG *** plakalı sac yüklü kamyonun, önünde hareket halinde bulunan Savaş G. kontrolündeki 06 BAA *** plakalı hafriyat kamyonuna çarptığı öğrenildi. Çarpışma ile birlikte iki kamyonunda şarampole yuvarlandığı ve çamura saplandığı bildirildi.

Kazadan sonra kamyon şoförü Murat Şahin’in araçta sıkıştığı açıklandı. Olay yerine 112 ile itfaiye ekipleri sevk edildikten sonra yaralı olan sürücünün kurtarılması için iş makineleri de yardım etti. Kurtarma çalışmalarına SAKTİM ekibi de destek verdi ve yaralı sürücü 3 saat süren çalışmanın sonucunda kurtarıldı. İlk müdahale olay yerinde yapıldıktan sonra yaralı şoför Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesine tedavi edilmek üzere kaldırıldı. Kazadan sonra inceleme başlatıldı.

- OKU HABER, Yerel Haberler bölümünde yayınlandı
https://www.okuhaber.com/haber/4922804/sofor-is-makinasiyla-kurtarildi-akyazida-hafriyat-kamyonu-ile-yuk-kamyonu-birbirine-girdi