Aura Renkleri: Sizin Renginiz Hangisi?

Dünya da ki her şeyin bir enerji üzerine kurulu olduğuna inanıyor musunuz? Aslında düşündüğünüz her şey size geri döner… Peki aura renkleri nelerdir? Öğrenin, çakralarınızı açın!

Aura Nedir?

Aura, en basit tabiriyle sizin enerji alanınızdır. Mesela bazen, bazı insanların yanında pozitif enerjiyle dolarsınız. Bazense, aslında oldukça yakın arkadaşınız olan kişiyle her buluştuğunuzda enerjinizin çekildiğini, negatiflikle dolduğunuzu hissedersiniz. İşte tüm bunlar aslında kişinin enerji alanıyla ilgilidir ve bu durum kimi zaman değişiklik gösterebilir. Cansız varlıkların dahi aurası olduğunu unutmamak gerekir. Bu enerji alanı çoğu zaman sizin koruyucu kalkanınız haline gelir.

İnsanlarla sürekli enerji alışverişi içerisindeyiz. Her ne kadar çoğu zaman fark etmesek bile olumlu bir insanla uzun zaman geçirince olumlu, negatif bir insanla zaman geçirince ise negatif bir hal alıyoruz. Bu da yoğun enerji alışverişinden kaynaklanıyor. Olumlu kişilerin aura renkleri oldukça renkliyken, olumsuz kişilerin ise gri ve karanlıktır. Sırf bu yüzden bile hayatımıza aldığımız kişiler konusunda oldukça seçici olmalıyız. Hem, ne demiş Jim Rohn;

Hayatında en çok vakit geçirdiğin 5 kişinin ortalaması bir hayata sahipsin.

Auranın ne kadar önemli olduğunu aslında şuradan anlayabilirsiniz; eğer bir kişinin aurası sağlam ise o kişi kolay kolay hasta olmaz. Negatif bir auraya sahipse de durduğu yerde hastalıklara davetiye çıkarabilir. Dünya da yaşayan istisnasız her insanın 7 temel olan ihtiyacı vardır ve 7 aurik seviye de bu temel ihtiyaçların enerji seviyeleridir. Aura enerji seviyeleri şu şekildedir;

1. Seviye

Fiziken iyi olma, iyi hissetme ihtiyacı. Bu yönde çabalama, çaba gösterme ve sonuç alma isteği.

2. Seviye

İnsanın kendini sevme ve olduğu gibi kabul etme ihtiyacı. Bu aaşamada sabır çalışmaları uygulayabilirsiniz.

3. Seviye

Zihnin berrak olması ve duygular ile mantığı dengede tutma isteği.

4. Seviye

Aşk, sevgi her açıdan ilişki isteği.

5. Seviye

Cesur hislere ve niyetlere sahip olma isteği. Yapmanız gereken şey deneme yanılma yöntemi ile buna alışmak.

6. Seviye

Koşulsuz sevgiyi görme, bunu deneyimle ihtiyacı. İlahi güçle görünmeyen bir aşka yelken açma isteği.

7. Seviye

Sağlam bir temelin ve bütünün parçası olma isteği.

Aura seviyeleri ne kadar önemli ise aura renkleri de aynı şekilde önemlidir. Aura renkleri, her biri ayrı anlamlara sahip olan ve aslında o anki ruh halinize göre değişen enerji renklerinizdir.  Bu yüzden doğru bir numaroloji ayarlaması ile belirlenebilirler.

Aura Renkleri

Aura renkleri her ne kadar ruh halinize göre değişiklik gösterse de aslında taban yani arka plan hep aynı kalır. Bu yüzden birincil aura renginizi bilmek oldukça önemlidir. 13  adet aura rengi bulunmaktadır.  Bunlar; kırmızı, turuncu, sarı, yeşil, mavi, indigo, mor, pembe, bronz, gümüş, altın, beyaz ve siyahtır.  

Aura Renkleri Hesaplama

Her kişinin aura renkleri farklıdır. Kendi aura renginizi bulmak için aura renkleri hesaplama işlemini doğru bir şekilde yapmanız gerekmektedir. Aura renkleri hesaplama oldukça basittir. Bu hesaplama; kişinin doğum tarihinin sayıları toplanarak yapılır. Örneğin; 11.07.1990 tarihinde doğan birini ele alalım. 1+1+7+1+9+9 = 28 bu sayı 11 ile 22 sayısına eşit olduğundan çıkan sonucu yeniden topluyoruz yani; 2+8=10. Bu sayı aura renkleri listesinde gümüş renge denk gelmektedir. Yani bu tarihte doğan birinin rengi gümüştür. Bu hesaplama aura renkleri nasıl görünür, sorusunun da cevabıdır. Aura renkleri nasıl görünür, diye merak ediyor iseniz, kendi doğum tarihinizde bu hesaplamayı yaparak kendi aura renginizi kolaylıkla bulabilirsiniz.

Aura Renkleri Ne Anlama Gelir?

Aura renkleri farklı anlamlar taşımaktadır. Her aura renginin kendine özgü bir anlamı vardır ve bunlar sizin kişilik özelliklerinizi de gösterir. Şimdi gelin, aura renkleri özellikleri nelermiş bir inceleyelim. Aura renkleri özellikleri şu şekildedir;

1. Kırmızı

Bu renge sahip insanlar macera ruhuna sahip insanlardır. Nerede bir macera varsa kendilerini orada bulabilirler Bu kişiler aynı zamanda değişik yemekler yemeyi ve gezmeyi çok severler.

2. Sarı

Oldukça zeki olan bu kişiler, analatik düşünme yetenekleri ve işkolik halleri ile kendilerine hayran bırakırlar. Genel olarak bakıldığında büyük iş insanlarının bu renge sahip olduğunu görürsünüz.

3. Pembe

Bu renge sahip kişiler genel olarak içe kapanıktırlar. Sevgiye kendilerini adayan bu kişiler oldukça sakin bir yapıya sahiptirler ve yardım etmeyi çok severler.

4. Yeşil

Yaratıcı bir zekaya sahip olan bu insanlar ince espirilerden çok hoşlanırlar. Genelde sessiz sedasız bir yapıya sahip olsalar da iletişim kurmakta zorluk çekmezler.

5. Turuncu

Turuncu aura renkleri arasında herhalde en sosyal olan en iletişimi kuvvetli ve eğlenceli yönü fazla olan renktir. Genelde haber spikerleri, sunucular ve habercilerin bu aura rengine sahip olduğunu görebilirsiniz.

6. Mor

Bu renge sahip insanların 6. Hissi oldukça kuvvetlidir. Bu rengin insanından oldukça sadık ve iyi bir eş olur. Aydıkları pozitif enerji ile herkese neşe verirler.

7. Mavi

Bu aura rengine sahip insan sayısı oldukça azdır. Genel olarak sanatçı bir ruha sahiptirler ve çok yaratıcıdırlar. Oldukça duygusal bir yapıları vardır ancak ciddi bir iş yaparken mantıklarını ön plana alırlar. Kabalıktan asla hoşlanmazlar, naif bir ruhları vardır.

8. İndigo

Nadir bulunan aura renklerinden bir tanesidir. Zeki, hassas ve sanatçı insanlardır. Duyguları oldukça güçlüdür. Mükemmel olmak onların yaradılışında vardır ve her işte mükemmeliyetçilik isterler.

9. Gümüş

Bu aura rengine sahip insanlar oldukça asil ve kibar kişilerdir. İnanılmaz bir sezgileri vardır ve bu sayede çoğunlukla doğru adımları atarlar. Duygusallıkla bir araya gelen hayal güçleri onları iş dünyasında da oldukça başarılı yapar.

10. Altın

Çok iyi bir dinleyici oldukları herkes tarafından bilinir. Büyük bir sorumluluk duyguları vardır. Hayatlarında boş vermişlik yaptıkları görülmemiştir. Sanata dair her şeyi çok severler.

11. Bronz

Biraz dengesiz bir yapıya sahiptirler. Bazen çok sakin bazense adeta bir fırtına olabilirler. Her şeyi kontrolleri altında tutmaya çalışırlar. Aura renkleri arasında parayı ve patronluğu en çok seven renk bronz denilebilir.

12. Beyaz

Oldukça iyimser bir yapıya sahiptirler. Auraları güçlüdür. O kadar psişik güçlere sahiptirler ki negatif enerjiyi farkında olmadan pozitife çevirirler.

13. Siyah

Depresyon rengidir. Kişi kötü düşüncelere sahip olduğunda görülür. Negatif enerji yüklü olan bu renk, adeta kötü olaylara ve hastalıklara davetiye çıkarır.

Aura renkleri görme ancak verdiğimiz hesaplama ile mümkündür. Numeroloji aura rengi bulma da kullanılan tek yöntemdir. İndigo aura rengi farklı geldiği için merak edilir. Bu renk çivit rengine yakın bir renktir. Aura rengi bulma numeroloji ile mümkündür. Aura rengi değişir mi, sorusunun cevabı evet değişirdir. İnsanın ruh haline göre bu renkler değişir. Ancak taban renk hep aynıdır.

- OKU HABER, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://www.okuhaber.com/haber/4957449/aura-renkleri-sizin-renginiz-hangisi