Kendi Ağzına Ateş Eden Zabıta Memuru Hastanelik Oldu

Samsun’da zabıta memuru olarak görev yapan R.A.S. ağzının içine silahını soktu ve ateşledi. 51 yaşındaki adamın aşırı alkollü olduğu ve ateşlemenin etkisiyle yanağını parçaladığı bilgisi verildi. O görüntüler cep telefonu ile saniye saniye görüntülendi.

R.A.S. isimli zabıta memuru, Samsun’un İlkadım ilçesinde bulunan Fevziçakmak mahallesinde bir park içerisindeki bankta oturuyordu. 2 çocuk babası 51 yaşındaki memur o anlarda aşırı alkolüydü. Önce belinden silahını çıkardı ve daha sonra da ağzına dayadı.

Bu olaylar gerçekleşirken yanındaki bir başka şahıs olayları cep telefonu ile kaydediyordu. Alkollü adam silahı ağzına dayadı ve ateşledi.

Yanağı Parçalandı

Silahı sol yanağına dayayan adam, ateşlemenin etkisiyle yanağını parçaladı. Ardından kendi otomobiliyle hemen Samsun Eğitim ve Araştırma hastanesine gitti. Kendini vurduğu silahını hastanede görevli polis memurlarına teslim etti. Ve hemen tedavi olmak istediğini söyledi.

R.A.S. sağlık ekipleri tarafınca hemen tedaviye alındı. Patlayan yanağına müdahale edildi. Tıbbı müdahalenin ardından alkolün etkisiyle kendini vuran adam Samsun Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesine gönderildi.

Zabıta Memuru Olay Anını Anlattı

Aşırı alkolün etkisi ile kendini vuran zabıta memuru olay sonrası açıklamalarda bulundu. R.A.S. yaptığı açıklamalarda alkol kullanımını tasvip etmediğini ve tedavi olduğunu iletti. Açıklamalar şu şekilde;

“ Girdiğimiz o an ki stres, alkolün de etkisiyle istenmeyen bir durum meydana geldi. Kimseye bu durumu tavsiye etmiyoruz. Alkolü de tavsiye etmiyoruz. Tedavimizi oluyoruz.” Dedi.

- OKU HABER, Güncel bölümünde yayınlandı
https://www.okuhaber.com/haber/5057376/kendi-agzina-ates-eden-zabita-memuru-hastanelik-oldu