Fenerbahçe Spor Kulübü Ligden Çekilmeyi Tartışıyor!

Türkiye Futbol Federasyonu’nun duyurduğu harcama limitleri sonrasında Fenerbahçe Spor Kulübü tarafından genel bir açıklama yapıldı. Yapılan açıklamadan sonra limitlere ilişkin bir düzenleme yapılmaması halinde Fenerbahçe’nin ligden çekilme opsiyonunun devrede tutulduğu söyleniyor.

Fenerbahçe Radikal Kararlar Almaya Hazırlanıyor!

Türkiye Futbol Federasyonu’nun duyurduğu harcama limitlerine yönelik Fenerbahçe radikal kararlar almak üzere hazırlanıyor. Fenerbahçe’nin limitlere yönelik yaptığı açıklamasında,

"Türkiye Futbol Federasyonu tarafından bugün açıklanan ve futbol gerçekleriyle bağdaşmayan takım harcama limitleri, asla kabul edilemez ve uygulanamaz düzeydedir. Bu aşamada taraftarlarımızdan sabırlı ve gerektiği takdirde camia olarak atacağımız adımlar için de bir o kadar hazırlıklı olmalarını rica ediyoruz"

sözlerine yer verildi.

TRT Spor’un yaptığı bir habere göre ise Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç ve yönetim kurulunun, eğer ki harcama limitlerinde herhangi bir değişiklik olmaması halinde Fenerbahçe’nin ligden çekilme kararı alacağı söyleniyor. Ayrıca yayın havuzundan çekilme ihtimalinin de atılacak adımlar arasında bulunduğu bildiriliyor.

FenerbahçeSpor Kulubü’nün yayınladığı bildiri ise şu şekilde:

Kulüp bu aşamada sosyal medya platformlarında kendi taraftarlarından da destek almış olarak görünüyor. Fenerbahçe Spor Kulübü'nün alacağı karar ise hem taraftarlar tarafından hem de spor camiası tarafından merakla bekleniyor. 

- OKU HABER, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.okuhaber.com/haber/5075132/fenerbahce-spor-kulubu-ligden-cekilmeyi-tartisiyor