MasterChef’te Bugün Kim Kazandı? Kiş Nasıl Yapılır? En Lezzetli Ispanaklı Mantarlı Kiş Tarifi!

MasterChef’te bugün kim kazandı? MasterChef 2020 ilk turunda istenen yemeği yaparak hangi altı yarışmacı ikinci tura seçildi? 14 Ağustos 2020 tarihinde MasterChef yarışmasında günün yemeği ıspanaklı mantarlı kiş nasıl yapılır? Ispanaklı mantarlı kiş tarifi ile günün en lezzetli yemeğini kim yaptı? Günün yemeği kiş nasıl yapılır diyelim ve kiş tarifi hazırlayan yarışmacıları izleyelim. İşte Kişloren tarifi ( Quiche Lorraine tarifi )

MasterChef Yarışmasında Ispanaklı Mantarlı Kiş ( Kişloren )!

Kişloren yemeği Almanya'ya ait bir yemektir. Yarışma başlayınca bir gün önce yaşananlar üzerine yarışmacıların düşünceleri alındı. Bütün MasterChef yarışmacıları ne kadar hırslı olacaklarını belirttiler.

Yarışmacılara günün yemeği olarak ilk etapta ıspanaklı mantarlı kiş verildi. Yarışmacılar MasterChef sebzeli kiş yaparken neler yaşadılar? Kişloren nasıl yapılır? Kişloren tarifi ile yarışmacılar yemeklerini yapmaya başladılar. İlk turdan şefler altı kişiyi seçtiler.

Günün kazananı kim oldu ? İkinci turda verilen yemeği en iyi yapan Uğur olduğu için günün kazananı Uğur oldu!

MasterChef Ispanaklı Mantarlı Kiş Tarifi ( Kişloren Tarifi )!

Kiş Malzemeleri

Kiş İç Harcı Malzemeleri

Ispanaklı Mantarlı Kiş Nasıl Yapılır? ( Kişloren Nasıl Yapılır? )

MasterChef 26. Bölüm Fragmanı!

MasterChef 26. bölüm fragmanı gece içerisinde yayınladı! MasterChef izle opsiyonu ile  TV8 internet sitesinden yarışmayı takip edebilirsiniz.

Fragmandan da anlaşılacağı üzere, 26. Bölüm MasterChef'te ilk turda Mutancana yemeği yapılacak.

Sitemizde yer alan Mutancana Tarifi için lütfen burayı tıklayınız.

- OKU HABER, Gurme bölümünde yayınlandı
https://www.okuhaber.com/haber/5112266/masterchefte-bugun-kim-kazandi-kis-nasil-yapilir-en-lezzetli-ispanakli-mantarli-kis-tarifi