MasterChef Tulumba Tatlısı Nasıl Yapılır? MasterChef Kaptanları Seçildi! İlk Takımlar Kuruldu!

Dün akşam yayınlanan bölümde şeflerin takımlardan istediği MasterChef tulumba tatlısı nasıl yapılır? Peki, MasterChef takım kaptanları kimler oldu? Kırmızı ve mavi takımlarda kimler yer aldı? İşte, dün akşamın MasterChef özeti ve MasterChef tulumba tatlısı tarifi!

MasterChef’te Tulumba Tatlısı İstendi!

Yarışmasında şefler yarışmacılardan MasterChef tulumba tatlısı yapmalarını istediler. Sadece dokuz yarışmacı şeflerin istediği 25 adet tatlıyı yetiştirebildi. Peki, tulumba tatlısı tarifi ile kim bu tatlıyı yaparak takım kaptanı seçildi?

Yarışmanın sonunda üç tabak beğenildi ve bu üç tabaktan tatlıyı en iyi yapan Tanya oldu. Ve Tanya takım kaptanı seçildi. Mavi takımın kaptanı seçilen Tanya, Ayyüce’yi karı takımın kaptanı olarak belirledi ve her iki takımda kendi takımının yarışmacılarını seçtiler.

Takım kaptanları seçildi! Takımlar Kuruldu!

MasterChef takım kaptanları seçildi ve takımlar kuruldu. Yarışmada Tanya ilk takım kaptanı oldu ve mavi takımın yarışmacılarını seçti. Tanya’nın mavi takımında Eray, Ebru, Gülşah, Esra, Berk, Özgül, Tanya ve Emir bulunuyor.

Kırmızı takıma ise Ayyüce kaptan olarak seçildi. Ayyüce’nin kırmızı takımında ise Serhat, Barbaros, Duygu, Furkan, Uğur, Sedat, Ayyüce ve Celal bulunuyor.

Yarışmacılardan istenen MasterChef Tulumba tatlısı nasıl yapılır? İşte, tüm püf noktalarıyla tulumba tatlısı tarifi!

MasterChef Tulumba Tatlısı Tarifi!

Malzemeler

Şerbeti için:

Tulumba Tatlısı Nasıl Yapılır?

İşte, MasterChef tulumba tatlısı nasıl yapılır, sorusunun cevabı.

Tatlı Şerbeti Nasıl Yapılır?

Bu tatlıyı yapmak için önce tatlı şerbeti hazırlamak gerekir.

MasterChef Tulumba Tatlısı Hamuru Nasıl Hazırlanır?

Afiyet olsun.

Bugünün MasterChef Fragmanı Yayınlandı!

MasterChef fragmanı yayınlandı. Çekişmeli geçeceği düşünülen yarışmada bugün neler oldu sorusunun yanıtını almak için, TV8 kanalında akşam yayınlanacak olan bölümden sonra yine günün özeti okuhaber’de olacak. Yarışmayı akşam izlemeyi kaçıranlar, YouTube MasterChef kanalından gece içerisinde yayınlanan bölümü MasterChef izle opsiyonuyla yarışmayı takip edebilirler.

- OKU HABER, Televizyon Dünyası bölümünde yayınlandı
https://www.okuhaber.com/haber/5122556/masterchef-tulumba-tatlisi-nasil-yapilir-masterchef-kaptanlari-secildi-ilk-takimlar-kuruldu