Sen Çal Kapımı 9. Bölüm Fragmanı Paylaşıldı

İzleyicileri hem güldüren hem de zaman zaman hüzne boğan romantik komedi dizisi Sen Çal Kapımı hangi gün ? Hande Erçel Kerem Bürsin ikilisinin büyük bir uyum içinde oynadığı Sen Çal Kapımı konusu ile de oldukça eğlenceli bir yapımdır. Dizinin Serkan karakterini taşıyan Kerem Bürsin Eda Yıldız 'ın yani Hande Erçel'in üiversite bursunun kesilmesine ve böylece üniversiteyi bitirememesine neden olmuştur.

Sevgilisi tarafından aldatılan Eda ile eski sevgilisi evlenmek üzere olan Serkan arasında imzalanan bir nişanlılık sözleşmesi ile hayatlarının aşkını bulan ikili bu süreçte iniş ve çıkışlarla dolu bir 2 ay geçireceklerdir. Amansız bir aşkı konu alan dizide Neslihan Yeldan , Evrim Doğan ve Ahmet Mark Somers gibi deneyimli oyuncular da rol almaktadır. 

Sen Çal Kapımı 9. Bölüm Fragmanı

Geçtiğimiz bölümlerde dünyada tek olan bir tasarımı hazırlayan Serkan Bolat 'ın tasarımları çalınarak, merdiven altı bir firmada hızla üretime geçilmişti. Çalınma olayından birhaberdar olan Bolat, Amerika'da uzun süredir bu tasarımlar için çalıştığı kişilere tasarımları satmıştır. Dizinin kötü çocuğu Kaan ise Melek'e yaklaşarak, Serkan Eda aşkına bomba gibi bir darbe vurmuş ve tasarımları çalan kişi olmuştur.

Sen Çal Kapımı 8. bölüm boyunca çalan kişinin kendisi olmadığını ispat etmek için çabalayan Eda ve arkadaşları, sonunda gerçeği anlamışlardır. Fifi ve Melo 'nun Kaan'dan aldığı kanıtlar ile Serkan'ın şirketine giden Eda, bu sefer çok kararlıdır. İspatları verdikten sonra nişan yüzüğünü Serkan'a veren Eda, 

" Oyun bitti. Elveda!" 

sözleri ile bölümü çok heyecanlı bir şekilde bitirmiştir. 

Sen Çal Kapımı 9. Bölüm Neler Olacak?

Yaptığından pişman bir şekilde annesi ile paylaşan Serkan, bu durumu çözmek ve Eda'yı geri getirmek için çaba sarf ederken, Eda ne diyecek? Her şeyi geride bırakıp aşkına mı dönecek? Yelda Bolat 'ın evinden dışarı çıkabildiğini gösteren videoyu gören Serkan, Eda'ya nasıl teşekkür edecek? Eda Yıldız Serkan Bolat ilişkisi yeniden başlayacak mı? Sen Çal Kapımı in English versiyonunu izlemek için aramalar başladı fakat henüz çevirisi yapılmış değil. Siz de eğlenceli ama bir o kadar da romantik bir yapım arıyorsanız, Sen Çal Kapımı son bölüm izle aramasını yapın.  

- OKU HABER, Kültür & Sanat bölümünde yayınlandı
https://www.okuhaber.com/video/5176614/sen-cal-kapimi-9-bolum-fragmani-paylasildi